FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Vyjádření Baníku k zablokovaným přestupům a údajné exekuci

18.12.2015 | Tisková zpráva

Na základě informací z médií a komunikace na úrovni FAČR jsme se dozvěděli, že přestupy byly zablokovány v souvislosti s případem arbitrážního sporu s bývalým hráčem Baníku Antonínem Fantišem.

Vzhledem k tomu, že jím nárokovaná částka byla uhrazena, předpokládáme, že přestupy budou v co nejkratší době odblokovány. Naopak nároky Baníku vůči Antonínu Fantišovi, které přesahují již námi uhrazenou částku, budeme s největší pravděpodobností vymáhat soudně, byť naší snahou bylo od počátku mimosoudní vyrovnání.

Níže uvádíme vysvětlení k informaci, že proti FC Baník Ostrava je údajně vedeno exekuční řízení související s budovami ZŠ J. Šoupala v Ostravě – Porubě.

Vysvětlení k exekučním řízení z let 2006 a 2009

Konkrétně se jedná o exekuční řízení z let 2006 a 2009, jejichž ukončení dosud nebylo zaznamenáno v katastru nemovitostí. Jde o formální chybu exekučních úřadů. Stejně jako již dříve v roce 2013 jsme požádali o nápravu, která bude sjednána v rámci úředního postupu. V obou záležitostech bude provedeno vymazání chybně evidovaného záznamu o exekučním řízení.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA