FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Vstupenky nejvýhodněji: nakupujte v předprodeji s kartou #BANIKTEAM!

21.08.2015 | Tomáš Svoboda

Předprodej vstupenek na sobotní večerní utkání našeho týmu proti pražské Slavii, které začíná na Městském stadionu ve 20:15, nadále probíhá na celkem deseti prodejních místech a také online. Nejvýhodnější cestu k získání vstupenky nabízí právě předprodej s klubovou věrnostní kartou #BANIKTEAM. Fanouškům poskytuje levnější vstupné, rychlé odbavení u vstupu na stadion, online nákup či nízkonákladovou dopravu na utkání z okolních měst.

Fanoušci, kteří zatím klubovou kartu nemají, si ji mohou snadno a zdarma vyřídit online, nebo na infostáncích v ostravských obchodních centrech Futurum a Nová Karolina, které jsou otevřeny denně od 9 do 18 hodin.

Využívejte výhod předprodeje!

Předprodej vstupenek běží stejně jako před každým domácím zápasem po celý týden na sedmi pobočkách Ostravského informačního servisu (OIS), na obou infostáncích i na pokladně č. 7 ve vítkovické Ostrava Aréně, která je jako jediné prodejní místo otevřena vždy od pondělí do pátku. Na ostatních prodejních místech si fanoušci mohou vstupenky kupovat také v den utkání.

Na základě zkušeností z průběhu prvního domácího utkání proti Mladé Boleslavi fanoušky upozorňujeme, aby nákup vstupenky nenechávali na poslední chvíli u pokladen Městského stadionu. Vzhledem k dopravním omezením na ulici Závodní, která budou trvat do 4. října, je ke stadionu komplikovaný příjezd, kvůli čemuž se mnoho fanoušků ke vstupu do areálu dostane se zpožděním.

Rozšiřujeme otevírací dobu pokladen

Zdržení při vstupu je navíc dáno i samotnou kapacitou odbavení. Počet 10 otevřených pokladen, což je na Městském stadionu maximum, v praktickém provozu za hodinu odbaví přibližně 1 200 osob (optimálně až 2 000 osob, tj. při odbavení minimálně 3 osob za minutu u každé pokladny). Jako opatření pro sobotní utkání se Slavií Praha jsme se rozhodli rozšířit prodejní čas pokladen na Městském stadionu tak, že budou otevřeny již od 18:15, tedy dvě hodiny před výkopem. Pro usnadnění orientace v prostředí Městského stadionu, které je pro nás všechny nové, budou fanouškům u pokladen navíc k dispozici „stevardi“, kteří jim ochotně poradí a pomohou s výběrem místa.

Nízkonákladová doprava i posílení kapacit občerstvení

Vstříc fanouškům však jdeme i spuštěním pilotního projektu nízkonákladové dopravy, která na základě online rezervace zpáteční jízdenky doveze majitele karet #BANIKTEAM z Havířova, Karviné, Frýdku-Místku, Bohumína a Nového Jičína přímo ke stadionu. Další pozitivní zprávou je, že na základě dohody s provozovatelem občerstvení, dojde k posílení výčepních zařízení i výdejních míst, což by se mělo projevit na zvýšené rychlosti prodeje.

Věříme, že díky všem těmto krokům a možnostem, které fanouškům nabízíme, bude zážitek nás všech s každým dalším domácím zápasem lepší a lepší.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA