FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Vstupenky na Opavu od úterý v prodeji

02.11.2018 | Redakce

Po sobotním utkání s Plzní čeká Baník výjezd do Opavy. Klub už dříve informoval, že od domácího klubu dostal na toto utkání k dispozici cca tisícovku lístků. Velkou část z nich si mezi sebou rozdistribuují členové jednotlivých fanklubů. Zbylá část vstupenek půjde do prodeje, který bude zahájen v úterý 6. listopadu na pokladně městského stadionu.

Baník se opět zčásti rozhodl pro cestu, kterou zvolil několikrát už v minulosti. A sice poskytnout velkou část vstupenek na utkání venku členům fanouškovských fanklubů. „Je to odměna za to, jak nás tito fanoušci podporují na všech výjezdech. Jsme si dobře vědomi, že na tom, jak se nám v této sezoně venku daří, mají svou zásluhu,“ uvedl Michal Bělák, výkonný ředitel Baníku Ostrava.

Zbylá část vstupenek, cca 200 kusů, bude v prodeji na pokladně číslo 1 na městském stadionu (nikoliv ve fanshopu!), a to od úterý od 9 hodin. Také zde se klubu rozhodl upřednostnit své věrné fanoušky. To znamená, že vstupenky bude prodávat pouze držitelům permanentek. Na každou jednu permanentní vstupenku bude možno zakoupit maximálně dvě vstupenky. Pro nákup lístků je možno použít pouze „dospělou“ permanentní vstupenku, nikoliv dětskou a při nákupu je možné prokázat se pouze jednou permanentní vstupenkou. Baník děkuje fanouškům za pochopení.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA