pá 30.6.2023
Aktuální zprávy

Viktor Budinský odešel do Pardubic

Gólman Viktor Budinský po pěti a půl letech definitivně opouští Baníku. Jeho hostování v FK Pardubice se změnilo v trvalý přestup.

Třicetiletý slovenský brankář už na východě Čech hostoval v uplynulém ročníku a nyní se do Pardubic přesouvá nastálo.

Věčně usměvavý a vždy optimisticky naladěný gólman, který do Baníku přišel v zimě 2018, roky trpělivě plnil roli dvojky za Janem Laštůvkou. Když bylo třeba, pokaždé spolehlivě zaskočil. V lize odchytal za Baník 26 utkání, další starty přidal v MOL Cupu. V pohárovém ročníku 2018/19 odchytal za Baník všechna pohárová utkání a nastoupil i v Olomouci ve finále proti Slavii.

"Přejeme mu hodně štěstí v další kariéře i v osobním životě a samozřejmě děkujeme za služby odvedené pro Baník," řekl šéf sportovního úseku FC Baník Ostrava Luděk Mikloško.

6
Michal
Fukala
9
David
Buchta
33
Erik
Prekop
66
Matúš
Rusnák
32
Paixao da Silva
Ewerton
7
Karel
Pojezný
31
Alexander
Munksgaard
95
Daniel
Holzer
13
Samuel
Grygar
41
Mikuláš
Kubný
17
Michal
Frydrych
19
David
Lischka
30
Dominik
Holec
5
Jiří
Boula
10
Matěj
Šín
12
Tomáš
Rigo
28
Filip
Kubala
24
Jan
Juroška
15
Patrick
Kpozo
37
Matěj
Chaluš