st 27.6.2018
A-tým

Václav Procházka zůstává v Baníku!

Důležitá a velmi dobrá zpráva! Baník se dohodl s Václavem Procházkou na jeho dalším působení v klubu. V hotelu Octárna v Kroměříži podepsal zkušený stoper nový kontrakt a Baník se bude i nadále spoléhat na jeho služby.

„Jsem moc rád, že můžu v Baníku pokračovat,“ pověděl Václav Procházka krátce poté, kdy nový kontrakt s Baníkem podepsal. Dovršil tak svou velmi příjemnou středu, protože předtím podal kvalitní výkon v přípravném utkání se Zlatými Moravcemi, v němž šel Baník do vedení právě po jeho trefě hlavou. „Už na jaře jsem tady byl velmi spokojený, navíc se nám povedlo splnit, co jsme si přáli, tedy zachránit Baník v lize. Takže se teď těším na své další ostravské působení,“ dodal Václav Procházka.

Spokojenost neskrýval ani sportovní ředitel Marek Jankulovski. „Tak kvalitního a zkušeného stopera, jako je Prochy, už Baník dlouho neměl. Za dobu, po kterou v týmu na jaře působil, se stal jeho velmi důležitým článkem. Jsem nadšený z toho, že se nám podařilo dohodu uzavřít,“ uvedl krátce po podpisu smlouvy v kroměřížském hotelu Octárna Marek Jankulovski.

8
Jaroslav
Harušťák
6
Daniel
Tetour
24
Jan
Juroška
23
Jaroslav
Svozil
17
Muhammed
Sanneh
11
Nemanja
Kuzmanović
99
Ladislav
Almási
21
Jiří
Klíma
25
Jiří
Fleišman
32
Lukáš
Budínský
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
30
Viktor
Budinský
4
Yira
Sor
33
Ondřej
Kukučka
12
Radovan
Murin
5
Adam
Jánoš
7
Ondřej
Chvěja
16
Jan
Laštůvka
20
Jakub
Pokorný
13
Roman
Potočný
19
David
Lischka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
66
Denis
Granečný
22
Filip
Kaloč