st 27.6.2018
A-tým

Václav Procházka zůstává v Baníku!

Důležitá a velmi dobrá zpráva! Baník se dohodl s Václavem Procházkou na jeho dalším působení v klubu. V hotelu Octárna v Kroměříži podepsal zkušený stoper nový kontrakt a Baník se bude i nadále spoléhat na jeho služby.

„Jsem moc rád, že můžu v Baníku pokračovat,“ pověděl Václav Procházka krátce poté, kdy nový kontrakt s Baníkem podepsal. Dovršil tak svou velmi příjemnou středu, protože předtím podal kvalitní výkon v přípravném utkání se Zlatými Moravcemi, v němž šel Baník do vedení právě po jeho trefě hlavou. „Už na jaře jsem tady byl velmi spokojený, navíc se nám povedlo splnit, co jsme si přáli, tedy zachránit Baník v lize. Takže se teď těším na své další ostravské působení,“ dodal Václav Procházka.

Spokojenost neskrýval ani sportovní ředitel Marek Jankulovski. „Tak kvalitního a zkušeného stopera, jako je Prochy, už Baník dlouho neměl. Za dobu, po kterou v týmu na jaře působil, se stal jeho velmi důležitým článkem. Jsem nadšený z toho, že se nám podařilo dohodu uzavřít,“ uvedl krátce po podpisu smlouvy v kroměřížském hotelu Octárna Marek Jankulovski.

5
Jiří
Boula
11
Eldar
Šehić
99
Ladislav
Almási
10
Matěj
Šín
20
Abdullahi
Tanko
6
Daniel
Tetour
1
Martin
Hrubý
12
Tomáš
Rigo
37
Matej
Madleňák
7
Karel
Pojezný
13
Samuel
Grygar
15
Patrick
Kpozo
21
Jiří
Klíma
35
Jakub
Markovič
30
Jiří
Letáček
28
Filip
Kubala
22
Filip
Kaloč
70
David
Fadairo
4
Robert
Mišković
26
Filip
Blažek
19
David
Lischka
32
Paixao da Silva
Ewerton
29
Ladislav
Takács
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
77
Gigli
Ndefe
17
Michal
Frydrych