st 27.6.2018
A-tým

Václav Procházka zůstává v Baníku!

Důležitá a velmi dobrá zpráva! Baník se dohodl s Václavem Procházkou na jeho dalším působení v klubu. V hotelu Octárna v Kroměříži podepsal zkušený stoper nový kontrakt a Baník se bude i nadále spoléhat na jeho služby.

„Jsem moc rád, že můžu v Baníku pokračovat,“ pověděl Václav Procházka krátce poté, kdy nový kontrakt s Baníkem podepsal. Dovršil tak svou velmi příjemnou středu, protože předtím podal kvalitní výkon v přípravném utkání se Zlatými Moravcemi, v němž šel Baník do vedení právě po jeho trefě hlavou. „Už na jaře jsem tady byl velmi spokojený, navíc se nám povedlo splnit, co jsme si přáli, tedy zachránit Baník v lize. Takže se teď těším na své další ostravské působení,“ dodal Václav Procházka.

Spokojenost neskrýval ani sportovní ředitel Marek Jankulovski. „Tak kvalitního a zkušeného stopera, jako je Prochy, už Baník dlouho neměl. Za dobu, po kterou v týmu na jaře působil, se stal jeho velmi důležitým článkem. Jsem nadšený z toho, že se nám podařilo dohodu uzavřít,“ uvedl krátce po podpisu smlouvy v kroměřížském hotelu Octárna Marek Jankulovski.

5
Jiří
Boula
1
Martin
Hrubý
33
Eldar
Šehić
19
David
Lischka
10
Matěj
Šín
7
Karel
Pojezný
17
Michal
Frydrych
30
Jiří
Letáček
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
14
Petr
Jaroň
29
Ladislav
Takács
23
Jaroslav
Svozil
3
Muhammed
Sanneh
99
Ladislav
Almási
18
Robert
Mišković
6
Daniel
Tetour
26
Muhamed
Tijani
96
Eneo
Bitri
22
Filip
Kaloč
13
Daniel
Smékal
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
25
Jiří
Fleišman
21
Jiří
Klíma