út 17.5.2016
A-tým

V kádru Baníku končí šest hráčů

První tým Baníku po závěrečném ligovém utkání s Brnem opustilo pět hráčů, kteří měli na Bazalech vyřízeno hostování pro jarní část sezony. Slavia Praha si znovu stáhla Roberta Hrubého s Martinem Dostálem a Markem Červenkou, do Mladé Boleslavi se vrací Lukáš Vraštil a Richard Lásik zamířil nazpět do Slovanu Bratislava.

S klubem se po sezoně rozloučí navíc záložník Marek Šichor, který však celé jaro odehrál v dresu juniorky. "To jsou momentálně uzavřené věci, které můžeme potvrdit. Mnoho dalších záležitostí je ale pochopitelně rozjednaných. Ať pokud jde o prodloužení smluv s několika našimi současnými hráči, tak ohledně nových posil. Jsme však samozřejmě ve fázi, kdy nemůžeme být konkrétnější," řekl předseda představenstva FC Baník Ostrava Jan Wolf.

20
Pablo
Ortiz
11
David
Látal
1
Viktor
Budinský
3
Hamidou
Kante
12
Abdallah
Gning
9
David
Buchta
24
Martin
Hrubý
5
Jiří
Boula
66
Matúš
Rusnák
25
Dennis
Owusu
99
Vlasiy
Sinyavskiy
18
David
Planka
37
Matěj
Chaluš
21
Michal
Kohút
6
Karel
Pojezný
80
Ondřej
Kričfaluši
10
Srdjan
Plavšić
2
Marek
Havran
26
Lauri
Laine
15
Václav
Jurečka
17
Michal
Frydrych
77
Ladislav
Almási
95
Daniel
Holzer
28
Filip
Kubala
55
Artur
Musák
23
Martin
Jedlička
19
Filip
Šancl
29
Jakub
Pira