st 15.1.2020
A-tým

Únorový zápas v Trnavě odpadá

Z termínové listiny zimní přípravy Baníku vypadlo jedno utkání. Jedná se o závěrečný zápas v Trnavě, který se podle původního termínového schématu měl hrát 8. února. Baník už poslední víkend před startem soutěže bude ladit formu pouze tréninkem.

Baník chtěl mít pro generálku na jarní start garanci kvalitní přírodní trávy, což však i podle sdělení zástupců slovenského klubu v brzkém únorovém termínu v City Aréně není úplně jisté. Baník se proto rozhodl, že prověrkou na jarní start se Slováckem bude už na Maltě 4. února duel s norským Stabaekem.

“Víme, že fanoušci obou klubů spolu dlouhá léta udržují přátelství a víme, že minimálně část z nich se na zápas chystala a těšila. Ale věříme, že důvody pochopí. S Trnavou se poslední roky v přípravě pravidelně utkáváme a určitě máme zájem, aby tahle tradice zápasů s kvalitním slovenským celkem pokračovala i v budoucnu,” řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

0
Matěj
Chaluš
0
Dennis
Owusu
0
Patrick
Kpozo
0
Filip
Kubala
0
Tomáš
Rigo
0
Michal
Kohút
0
Mikuláš
Kubný
0
Georgios
Kornezos
0
Alexander
Munksgaard
0
Michal
Frydrych
0
Daniel
Holzer
0
Erik
Prekop
0
David
Buchta
0
Karel
Pojezný
0
Tomáš
Zlatohlávek
0
David
Látal
0
Jiří
Boula
0
Matúš
Rusnák
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Matěj
Šín
0
David
Lischka
0
Samuel
Grygar
0
Dominik
Holec