čt 20.6.2019
A-tým

Tým už trénuje skoro kompletní

Kádr áčka se v přípravě ve čtvrtek rozrostl o další dva hráče. Se čtyřdenním zpožděním se dnes v Radvanicích do tréninkového procesu zařadili i Denis Granečný s Ondřejem Šašinkou.

Oba reprezentanti do 21 let měli minulou sezonu ještě o týden delší kvůli soustředění národního týmu v Rakousku, i s úlevou kouče Bohumila Páníka a pozdějším nástupem do přípravy měli volno o čtyři dny kratší než ostatní spoluhráči.

„Volno bylo letos opravdu minimální. S Denisem jsme se vrátili z Rakouska z jednadvacítky a v Baníku se už za týden znovu šlo do přípravy. Bylo to jenom pár dnů,“ hlásil Ondřej Šašinka, který na kempu v Kaprunu dal gól Rusku i Slovensku a bude se o ně snažit i v klubových barvách. „Byl bych hrozně rád, kdyby se mi to podařilo přenést i do přípravy. Budu se snažit prosadit, i když konkurence v útoku ještě o něco vzrostla.“

Série dvoufázových tréninků v pátek vyvrcholí a v sobotu z plné zátěže skočí baníkovci do prvního přípravného utkání proti Slovanu na bratislavských Pasienkách, kde by se měla představit valná většina aktuálního kádru. Jen s výjimkou Milana Baroše a Dame Diopa, kteří se budou hlásit na startu příštího týdne.

16
Jan
Laštůvka
24
Jan
Juroška
21
Jiří
Klíma
8
Jaroslav
Harušťák
77
Gigli
Ndefe
4
Yira
Sor
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
23
Jaroslav
Svozil
13
Roman
Potočný
6
Daniel
Tetour
30
Viktor
Budinský
99
Ladislav
Almási
5
Adam
Jánoš
11
Nemanja
Kuzmanović
17
Muhammed
Sanneh
32
Lukáš
Budínský
20
Jakub
Pokorný
9
David
Buchta
66
Denis
Granečný
19
David
Lischka
25
Jiří
Fleišman
12
Radovan
Murin
7
Ondřej
Chvěja
33
Ondřej
Kukučka
22
Filip
Kaloč