FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Tým už trénuje skoro kompletní

20.06.2019 | Redakce

Kádr áčka se v přípravě ve čtvrtek rozrostl o další dva hráče. Se čtyřdenním zpožděním se dnes v Radvanicích do tréninkového procesu zařadili i Denis Granečný s Ondřejem Šašinkou.

Oba reprezentanti do 21 let měli minulou sezonu ještě o týden delší kvůli soustředění národního týmu v Rakousku, i s úlevou kouče Bohumila Páníka a pozdějším nástupem do přípravy měli volno o čtyři dny kratší než ostatní spoluhráči.

„Volno bylo letos opravdu minimální. S Denisem jsme se vrátili z Rakouska z jednadvacítky a v Baníku se už za týden znovu šlo do přípravy. Bylo to jenom pár dnů,“ hlásil Ondřej Šašinka, který na kempu v Kaprunu dal gól Rusku i Slovensku a bude se o ně snažit i v klubových barvách. „Byl bych hrozně rád, kdyby se mi to podařilo přenést i do přípravy. Budu se snažit prosadit, i když konkurence v útoku ještě o něco vzrostla.“

Série dvoufázových tréninků v pátek vyvrcholí a v sobotu z plné zátěže skočí baníkovci do prvního přípravného utkání proti Slovanu na bratislavských Pasienkách, kde by se měla představit valná většina aktuálního kádru. Jen s výjimkou Milana Baroše a Dame Diopa, kteří se budou hlásit na startu příštího týdne.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA