po 7.11.2016
A-tým

Týden Baníku: volný víkend, pak Třinec

Opět jeden atypický týden. Baník bude po sobotním utkání v Sokolově čtrnáct dnů zápasově abstinovat. Vzhledem k přeložení duelu s Olomoucí vyběhnou svěřenci Vlastimila Petržely k dalšímu boji o druholigové body až příští sobotu 19. listopadu od 10:15 v malém slezském derby v nedalekém Třinci.

Baník podobně jako před několika dny po derby s Vítkovicemi prožije znovu víkend bez zápasu. Původně plánovaný souboj s Olomoucí byl totiž přesunut až na středu 23. listopadu. 

„Z těch nepravidelných podzimních termínů dvakrát nadšený nejsem, ale teď už to nějak musíme doklepat. Uděláme v přípravě maximum, abychom v posledních dvou zápasech podzimu byli úspěšní. Pozitivní je, že už nemusíme nikam daleko cestovat,“ řekl trenér Vlastimil Petržela.

Od mužstva se po neděli odpojili mladí reprezentanti Matěj Helešic, Ondřej Šašinka, Ondřej Chvěja a Denis Granečný, kteří zamířili na srazy národních výběrů do 20 a 19 let. 

„Uvažujeme o tom, že bychom si zahráli přátelské utkání s juniorkou, ať máme zápasový rytmus, ale zatím jsme se nerozhodli. Uvidíme, jak se to vyvrbí během týdne,“ řekl sportovní ředitel klubu Dušan Vrťo.

0
Dennis
Owusu
0
Matěj
Chaluš
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Filip
Šancl
0
Viktor
Budinský
0
Filip
Kubala
0
Martin
Jedlička
0
Jakub
Pira
0
Samuel
Grygar
0
Pablo
Ortiz
0
Michal
Frydrych
0
Jiří
Boula
0
Michal
Kohút
0
David
Planka
0
David
Buchta
0
Marek
Havran
0
Abdallah
Gning
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Hrubý
0
Karel
Pojezný
0
Artur
Musák
0
Matúš
Rusnák
0
Daniel
Holzer
0
David
Látal