út 31.8.2021
A-tým

Tomáš Zajíc odchází do Lubinu

Tomáš Zajíc míří do Polska. Pětadvacetiletý útočník Baníku odchází do Zaglebie Lubin. V aktuálně šestnáctém týmu polské Ekstraklasy bude na hostování do konce sezony s možností následné opce.

Tomáš Zajíc do Baníku přišel loni v létě ze Slovácka. V uplynulé sezoně nastřílel v dresu Baníku osm ligových gólů, v letošní sezoně se mu však v konkurenčním prostředí Baníku prostoru nedostává. 

"Hráč jeho kvalit vytížení potřebuje. Měl by pravidelně hrát, v Baníku to má v současné době těžké, proto jsme zvolili toto řešení, které je výhodné pro všechny strany. Tomášovi v každém případě děkujeme za to, co pro Baník odvedl. Moc mu přeju, aby se mu v Polsku dařilo," uvedl Alois Grussmann, sportovní ředitel Baníku.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Abdallah
Gning
0
Michal
Frydrych
0
Martin
Hrubý
0
David
Látal
0
Jakub
Pira
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Šancl
0
Daniel
Holzer
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
Jiří
Boula
0
Matěj
Chaluš
0
Samuel
Grygar
0
Viktor
Budinský
0
Karel
Pojezný
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Filip
Kubala
0
Matúš
Rusnák
0
David
Planka
0
Václav
Jurečka
0
Artur
Musák
0
Marek
Havran
0
Michal
Kohút
0
Pablo
Ortiz