po 1.6.2020
A-tým

Tomáš Smola: Ztratili jsme dva body

Rval se na hrotu, přidal také parádní přihrávku do velké šance Robertovi Hrubému. Na tři body to však nakonec Baníku ve Zlíně nestačilo. “Po takovém průběhu remíza hodně mrzí,” prohlásil Tomáš Smola.

Jak berete remízu ze Zlína?

Jako velkou ztrátu. Celý zápas jsme totiž vedli a v devadesáté minutě jsme z ničeho dostali gól. Zlín do té doby skoro nic neměl, nic jsme mu nedovolili. O to více to mrzí. Přišli jsme o dva body.

Čekal jste, že se objevíte v základu?

Popravdě jsem si myslel, že teď ještě nenastoupím. Ale ve čtvrtek jsme dělali taktický trénink a trenér mi řekl, ať jsem připravený, tak jsem tušil, že asi nastoupím. Jsem kdykoliv připravený naskočit a pomoct týmu. 

Jak se vám líbil gól Adama Jánoše?

Jány má v noze granát, to víme. Krásně to trefil, byl to hezký gól. Pak tam měl ale i Flajši krásnou střelu, Dostál to vytáhl nad břevno, další velkou šanci měl Hrubas. Kdybychom dali na 2:0, tak už bychom to dohráli na tři body.

Na hřišti jste se potkával s bývalým spoluhráčem Simerským.

Já to moc nemám rád, když se s protihráčem znáte. Je to spíše nevýhoda. Nemyslel jsem na to, že tam je zrovna Sim. Ale měl jsem na paměti, že umí podporovat útok a hlavně je nebezpečný při standardkách. Takže jsem ho hlídal i v obranných situacích.

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

12
Radovan
Murin
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
6
Daniel
Tetour
30
Viktor
Budinský
21
Jiří
Klíma
8
Jaroslav
Harušťák
24
Jan
Juroška
25
Jiří
Fleišman
20
Jakub
Pokorný
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanović
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
9
David
Buchta
33
Ondřej
Kukučka
4
Yira
Sor
16
Jan
Laštůvka