FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Tomáš Mičola prodloužil smlouvu

16.06.2017 | Redakce

Tomáš Mičola zůstává věrný Baníku. Osmadvacetiletý záložník se dnes s vedením Baníku dohodl na pokračování svého angažmá a na Bazalech podepsal novou smlouvu na další rok s opcí.

Nejproduktivněiší hráč Baníku v uplynulé sezoně, autor sedmi druholigových gólů a sedmi asistencí, po delší době odehrál bez výrazných zdravotních komplikací celou sezonu a byl jednou z velkých opor týmu na cestě za postupem. Jeho březnový vítězný gól na půdě rodné Opavy měl v konečném účtování cenu zlata.

„Dostal jsem i jiné nabídky, ale setrvání v Baníku pro mě bylo od počátku na prvním místě a jasná priorita. Jsem rád, že jsme se domluvili na podmínkách a já můžu pokračovat v započaté práci. Těšil jsem se, že si první ligu zahraju zase s Baníkem, teď se na to musíme co nejlépe připravit, protože to hodně náročná sezona,“ řekl Tomáš Mičola.

Tomáš Mičola ještě doléčuje poraněné vazy v kotníku z posledního utkání proti Znojmu a do přípravy se bude zapojovat postupně. Naplno by měl začít trénovat zhruba v horizontu tří týdnů. 

„Těší nás, že tady Tomáš zůstává. V sezoně mnohokrát ukázal, že je platným hráčem a věříme, že jeho zkušenosti nám v první lize pomůžou,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA