pá 16.6.2017
A-tým

Tomáš Mičola prodloužil smlouvu

Tomáš Mičola zůstává věrný Baníku. Osmadvacetiletý záložník se dnes s vedením Baníku dohodl na pokračování svého angažmá a na Bazalech podepsal novou smlouvu na další rok s opcí.

Nejproduktivněiší hráč Baníku v uplynulé sezoně, autor sedmi druholigových gólů a sedmi asistencí, po delší době odehrál bez výrazných zdravotních komplikací celou sezonu a byl jednou z velkých opor týmu na cestě za postupem. Jeho březnový vítězný gól na půdě rodné Opavy měl v konečném účtování cenu zlata.

„Dostal jsem i jiné nabídky, ale setrvání v Baníku pro mě bylo od počátku na prvním místě a jasná priorita. Jsem rád, že jsme se domluvili na podmínkách a já můžu pokračovat v započaté práci. Těšil jsem se, že si první ligu zahraju zase s Baníkem, teď se na to musíme co nejlépe připravit, protože to hodně náročná sezona,“ řekl Tomáš Mičola.

Tomáš Mičola ještě doléčuje poraněné vazy v kotníku z posledního utkání proti Znojmu a do přípravy se bude zapojovat postupně. Naplno by měl začít trénovat zhruba v horizontu tří týdnů. 

„Těší nás, že tady Tomáš zůstává. V sezoně mnohokrát ukázal, že je platným hráčem a věříme, že jeho zkušenosti nám v první lize pomůžou,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

32
Lukáš
Budínský
16
Jan
Laštůvka
22
Filip
Kaloč
30
Viktor
Budinský
23
Jaroslav
Svozil
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
12
Radovan
Murin
4
Yira
Sor
9
David
Buchta
8
Jaroslav
Harušťák
77
Gigli
Ndefe
20
Jakub
Pokorný
99
Ladislav
Almási
33
Ondřej
Kukučka
6
Daniel
Tetour