út 13.12.2016
A-tým

Tomáš Hučko bude hájit barvy Baníku i na jaře

Zpečetěno. Slovenský obránce Tomáš Hučko dohraje sezonu v Baníku. Vedení klubu se dohodlo s MŠK Žilina na prodloužení jeho hostování i pro jarní polovinu druholigového ročníku.

Jednatřicetiletý bek se po příchodu na poslední chvíli před začátkem sezony na levé straně obrany rychle zabydlel a stal se jednou z opor jedenáctky Vlastimila Petržely. Až na jedno utkání, které musel vynechat kvůli disciplinárnímu trestu za čtyři žluté karty, odehrál maximální možný počet minut – 1350. Gólem stvrdil i vítězství Baníku 3:0 nad Opavou.

„S Žilinou jsme jednání definitivně uzavřeli. V minulém týdnu jsme ještě neměli stoprocentní jistotu, ale teď se všechno dořešilo a Tomáš bude hrát za Baník i na jaře. A věříme, že bude podávat stejně kvalitní výkony jako na podzim,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.