FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Tahák MSFL už v nedělí: Baník "B" - Sigma "B" !

28.09.2019 | Redakce

Prestižní souboj s olomouckou Sigmou čeká rezervní tým Baníku Ostrava v nedělním utkání 9. kola MSFL. Bude to střet dvou sousedů z tabulky, olomoucké béčko je v ní na čtvrtém místě hned za třetím Baníkem, oba týmy mají šestnáct bodů. Zápas se hraje v neděli v 10.15 v Markvartovicích.

Baník má oproti Sigmě v tabulce MSFL o tři vstřelené góly více. A to je aktuálně ten jediný důvod, proč je v tabulce před Hanáky. Shodný je počet bodů i počet inkasovaných gólů. Takže šance jsou před nedělním duelem vzácně vyrovnané. "My se na ten zápas hodně těšíme. O kvalitě Sigmy Olomouc nikdo nepochybuje. A pro nás to bude velmi zajímavá konfrontace," řekl Daniel Tchuř, trenér Baníku Ostrava B. 

Utkání s rezervou ligového týmu je vždy prestižní záležitostí. "A nejen to. Myslím si, že se všichni, to znamená tým i diváci, můžeme těšit na zajímavý fotbal. Béčka ligových týmů bývají obvykle výborně fyzicky připravena. A vždy chtějí hrát ofenzivní fotbal. Přesně to očekávám od olomoucké Sigmy. A samozřejmě i od našeho týmu. Myslím si, že nás čeká jeden z největších taháků sezony," dodal Daniel Tchuř. 

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA