út 1.11.2016
Aktuální zprávy

Suchopárek povolal i tři hráče z Bazalů

Českou reprezentační devatenáctku čeká závěrečná akce kalendářního roku a kouč Jan Suchopárek pro ni počítá i s triem baníkovců. Nominace už tradičně neminula oporu týmu, útočníka Ondřeje Šašinku, trenér po úspěšné první fázi kvalifikace ME opět ukázal i na záložníka Ondřeje Chvěju (na snímku) a do národního týmu se po zranění vrací levý bek Denis Granečný.

Devatenáctka vyráží v pondělí na týdenní soustředění do Španělska do katalánského Salou. Tréninky jí zpestří i přípravný zápas proti stejně starým reprezentantům Německa. 

Áčko Baníku příští týden nehraje. Sobotní zápas s Olomoucí byl přeložen až na středu 23. listopadu od 17:30.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Matěj
Chaluš
0
Abdallah
Gning
0
Michal
Kohút
0
Artur
Musák
0
Dennis
Owusu
0
Jiří
Boula
0
Daniel
Holzer
0
Karel
Pojezný
0
Jakub
Pira
0
Martin
Jedlička
0
Samuel
Grygar
0
Matúš
Rusnák
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Michal
Frydrych
0
Filip
Šancl
0
Martin
Hrubý
0
David
Planka
0
Viktor
Budinský
0
Václav
Jurečka
0
David
Buchta
0
Filip
Kubala
0
Marek
Havran
0
David
Látal