po 9.11.2015
Aktuální zprávy

Stoper Filip Kaša byl dodatečně nominován do týmu lvíčat

Šanci zahrát si náročné zápasy na mezinárodní scéně dostává náš odchovanec Filip Kaša, který byl v pondělí trenérem národního týmu do 21 let Vítězslavem Lavičkou dodatečně nominován ke kvalifikačním duelům o postup na ME 2017 proti Belgii a Moldavsku.

Jedenadvacetiletý stoper Kaša, který se k týmu připojí na úterním dopoledním tréninku v Břízkách, zatím odehrál dvě kvalifikační utkání, nejprve za lvíčata nastoupil proti Maltě (4:1) a v Lotyšsku (1:1), ale poté scházel v říjnovém zápase s Černou Horou (3:3). V Lavičkově výběru se opět setká s klubovým spoluhráčem Danielem Holzerem, který je stabilním členem kádru a v kvalifikaci dosud odehrál plný počet minut. Po remízových zaváháních s Lotyši a Černohorci vstupují mladí Češi do dost možná klíčové fáze, kdy proti nim budou stát favorizovaní Belgičané a nebezpeční Moldavané.

Belgii, která ve skupině vyhrála všechna tři utkání a před českou reprezentací tedy drží na prvním místě čtyřbodový náskok, lvíčata vyzvou ve čtvrtek 12. listopadu od 17:00 na stadionu v Jablonci. Druhý zápas jedenadvacítka absolvuje v pondělí 16. listopadu, kdy se od 13:00 našeho času střetne v moldavském městečku Orhei s tamním reprezentačním výběrem.

Oběma našim zástupcům k nominaci do národního týmu gratulujeme a věříme, že si z působení na mezinárodní scéně přinesou cenné zkušenosti, které budou moci zužitkovat jak pro svůj fotbalový i lidský rozvoj, tak ve prospěch našeho áčka, které má před sebou na podzim tři velice náročné zápasy o záchranu ligové příslušnosti.

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

33
Ondřej
Kukučka
22
Filip
Kaloč
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
11
Nemanja
Kuzmanović
16
Jan
Laštůvka
30
Viktor
Budinský
8
Jaroslav
Harušťák
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási
4
Yira
Sor
23
Jaroslav
Svozil
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
12
Radovan
Murin
21
Jiří
Klíma
32
Lukáš
Budínský
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška