po 9.11.2015
Aktuální zprávy

Stoper Filip Kaša byl dodatečně nominován do týmu lvíčat

Šanci zahrát si náročné zápasy na mezinárodní scéně dostává náš odchovanec Filip Kaša, který byl v pondělí trenérem národního týmu do 21 let Vítězslavem Lavičkou dodatečně nominován ke kvalifikačním duelům o postup na ME 2017 proti Belgii a Moldavsku.

Jedenadvacetiletý stoper Kaša, který se k týmu připojí na úterním dopoledním tréninku v Břízkách, zatím odehrál dvě kvalifikační utkání, nejprve za lvíčata nastoupil proti Maltě (4:1) a v Lotyšsku (1:1), ale poté scházel v říjnovém zápase s Černou Horou (3:3). V Lavičkově výběru se opět setká s klubovým spoluhráčem Danielem Holzerem, který je stabilním členem kádru a v kvalifikaci dosud odehrál plný počet minut. Po remízových zaváháních s Lotyši a Černohorci vstupují mladí Češi do dost možná klíčové fáze, kdy proti nim budou stát favorizovaní Belgičané a nebezpeční Moldavané.

Belgii, která ve skupině vyhrála všechna tři utkání a před českou reprezentací tedy drží na prvním místě čtyřbodový náskok, lvíčata vyzvou ve čtvrtek 12. listopadu od 17:00 na stadionu v Jablonci. Druhý zápas jedenadvacítka absolvuje v pondělí 16. listopadu, kdy se od 13:00 našeho času střetne v moldavském městečku Orhei s tamním reprezentačním výběrem.

Oběma našim zástupcům k nominaci do národního týmu gratulujeme a věříme, že si z působení na mezinárodní scéně přinesou cenné zkušenosti, které budou moci zužitkovat jak pro svůj fotbalový i lidský rozvoj, tak ve prospěch našeho áčka, které má před sebou na podzim tři velice náročné zápasy o záchranu ligové příslušnosti.

5
Adam
Jánoš
25
Jiří
Fleišman
31
Ondřej
Šašinka
15
Patrizio
Stronati
18
Tomáš
Zajíc
11
Nemanja
Kuzmanovič
6
Daniel
Tetour
16
Jan
Laštůvka
7
Martin
Fillo
21
Daniel
Holzer