FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Startuje výdej vstupenek na Pardubice

14.09.2020 | Redakce

V omezeném režimu se odehraje také následující domácí duel proti Pardubicím (sobota 19.9. v 16.30). Kapacita městského stadionu bude nicméně podstatně vyšší, k dispozici bude 8040 míst. Z toho 429 míst bude uvolněno pro fanoušky Pardubic. Majitelé permanentek si opět vymění své permice za vstupenky, které mají k dispozici zdarma.

Výdej vstupenek pro permanentkáře je zahájen v pondělí ráno v síti ticketlive (v 8.00) a ve fanshopech FCB (dle otevírací doby) a potrvá po dva dny až do úterý (23.59 hod).

Od středy poběží klasický prodej vstupenek pro všechny fanoušky, a to v síti a výdejních místech ticketlive nebo ve fanshopech FCB. Všichni permanentkáři z minulé sezony, pokud tuto možnost již v této sezoně nevyčerpali, si počínaje středou mohou zajistit až dvě vstupenky zdarma jako součást kompenzace za loňskou sezonu (nutno použít kód z loňské permice).

Od středy poběží také prodej vstupenek se slevou ve výši 40 % pro permanentkáře z minulé sezony (nutno použít kód loňské permice), kteří si novou permanentku dosud nezakoupili, a také prodej vstupenek zlevněných (dítě, ZTP, doprovod ZTP/P).

Upozorňujeme všechny majitele permic, že výměna za vstupenku zdarma je pro vstup na utkání s Pardubicemi z technických důvodů nutná.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA