čt 28.7.2022
A-tým

Souhrn letních změn v kádru

K jakým změnám došlo během letní přestávky v kádru A-týmu? Letní přestupové okno je však otevřené až do září a nemusí se tedy jednat o konečný stav.


ODEŠLI

Viktor Budinský, Ondřej Chvěja (oba hostování s opcí FK Pardubice), Ubong Ekpai (konec hostování Slavia Praha), Dominik Janošek, Šimon Falta (oba konec hostování Viktoria Plzeň), Arťom Koncevoj (konec hostování Ruch Brest), Roman Potočný, Tomáš Zajíc (oba přestup Dynamo České Budějovice), Denis Granečný (přestup Zbrojovka Brno), Adam Jánoš (konec smlouvy, přestup Bohemians Praha 1905), Ondřej Šašinka (pokračování hostování 1. FC Slovácko), Rudolf Reiter (pokračování hostování v FC Trinity Zlín), Jaroslav Harušťák (v jednání MFK Chrudim), Lukáš Cienciala (v jednání MFK Karviná)


PŘIŠLI

Michal Frydrych (přestup Wisla Krakow), Eldar Šehič (hostování s opcí MFK Karviná), Karel Pojezný (návrat z hostování v FK Pardubice), Jiří Letáček (hostování s opcí FK Pardubice), Muhamed Tijani (návrat z hostování v FC Silon Táborsko), Muhammed Sanneh (návrat z hostování v FK Pohronie), Jan Kubala (přestup Udinese Calcio), Martin Hrubý (z dorostu), Ladislav Takács (přestup SK Slavia Praha)

17
Michal
Frydrych
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
23
Jaroslav
Svozil
14
Petr
Jaroň
26
Muhamed
Tijani
1
Martin
Hrubý
8
Srdjan
Plavšić
99
Ladislav
Almási
9
David
Buchta
19
David
Lischka
10
Matěj
Šín
16
Jan
Laštůvka
11
Nemanja
Kuzmanović
33
Eldar
Šehić
21
Jiří
Klíma
29
Ladislav
Takács
96
Eneo
Bitri
30
Jiří
Letáček
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
3
Muhammed
Sanneh
18
Robert
Mišković
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
13
Daniel
Smékal
6
Daniel
Tetour
24
Jan
Juroška