čt 22.7.2021
A-tým

Souhrn letních změn v kádru

Devět příchodů a devět odchodů. To je výčet změn v kádru ligového týmu v průběhu letní přestávky.

V odchodech jsou však započítáni i čtyři hráči, kteří na jaře v Baníku nepůsobili. Jde o Roberta Hrubého, který hostoval v Jablonci a nyní přestoupil do Zlína, i Rudolfa Reitera, jenž se po hostování v Brně rovněž stěhuje do Zlína. Lukáš Cienciala pak zůstává v druhé lize, jen hostování v Třinci změnil za Duklu. Jiří Boula pak po přestupu z Táborska zůstane v jihočeském klubu také na hostování.


PŘIŠLI

Lukáš Budínský (FK Mladá Boleslav), Jiří Klíma (FK Mladá Boleslav), Ladislav Almási (MFK Ružomberok), David Lischka (na hostování z AC Sparta Praha), Ondřej Chvěja (z hostování FK Pohronie), Roman Potočný (z hostování Fastav Zlín), Denis Granečný (z hostování FC Emmen), Jaroslav Harušťák (z dorostu), Jiří Boula (přestup FC MAS Táborsko)


ODEŠLI

Patrizio Stronati (přestup Puskás Akadémia), Daniel Holzer (přestup 1. FC Slovácko), Martin Fillo (přestup Fastav Zlín), Robert Hrubý (přestup Fastav Zlín), Ondřej Šašinka (hostování 1. FC Slovácko), Rudolf Reiter (hostování Fastav Zlín), Jakub Drozd (hostování FC MAS Táborsko), Jiří Boula (hostování FC MAS Táborsko), Lukáš Cienciala (hostování FK Dukla Praha)

10
Matěj
Šín
99
Ladislav
Almási
22
Filip
Kaloč
5
Jiří
Boula
21
Jiří
Klíma
18
Robert
Mišković
19
David
Lischka
25
Jiří
Fleišman
23
Jaroslav
Svozil
9
David
Buchta
7
Karel
Pojezný
14
Petr
Jaroň
11
Nemanja
Kuzmanović
96
Eneo
Bitri
6
Daniel
Tetour
1
Martin
Hrubý
16
Jan
Laštůvka
3
Muhammed
Sanneh
26
Muhamed
Tijani
33
Eldar
Šehić
24
Jan
Juroška
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
30
Jiří
Letáček
29
Ladislav
Takács
8
Srdjan
Plavšić
13
Daniel
Smékal
17
Michal
Frydrych