čt 22.7.2021
A-tým

Souhrn letních změn v kádru

Devět příchodů a devět odchodů. To je výčet změn v kádru ligového týmu v průběhu letní přestávky.

V odchodech jsou však započítáni i čtyři hráči, kteří na jaře v Baníku nepůsobili. Jde o Roberta Hrubého, který hostoval v Jablonci a nyní přestoupil do Zlína, i Rudolfa Reitera, jenž se po hostování v Brně rovněž stěhuje do Zlína. Lukáš Cienciala pak zůstává v druhé lize, jen hostování v Třinci změnil za Duklu. Jiří Boula pak po přestupu z Táborska zůstane v jihočeském klubu také na hostování.


PŘIŠLI

Lukáš Budínský (FK Mladá Boleslav), Jiří Klíma (FK Mladá Boleslav), Ladislav Almási (MFK Ružomberok), David Lischka (na hostování z AC Sparta Praha), Ondřej Chvěja (z hostování FK Pohronie), Roman Potočný (z hostování Fastav Zlín), Denis Granečný (z hostování FC Emmen), Jaroslav Harušťák (z dorostu), Jiří Boula (přestup FC MAS Táborsko)


ODEŠLI

Patrizio Stronati (přestup Puskás Akadémia), Daniel Holzer (přestup 1. FC Slovácko), Martin Fillo (přestup Fastav Zlín), Robert Hrubý (přestup Fastav Zlín), Ondřej Šašinka (hostování 1. FC Slovácko), Rudolf Reiter (hostování Fastav Zlín), Jakub Drozd (hostování FC MAS Táborsko), Jiří Boula (hostování FC MAS Táborsko), Lukáš Cienciala (hostování FK Dukla Praha)

17
Muhammed
Sanneh
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
77
Gigli
Ndefe
66
Denis
Granečný
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
19
David
Lischka
23
Jaroslav
Svozil
99
Ladislav
Almási
9
David
Buchta
7
Ondřej
Chvěja
11
Nemanja
Kuzmanović
5
Adam
Jánoš
6
Daniel
Tetour
8
Jaroslav
Harušťák
16
Jan
Laštůvka
13
Roman
Potočný
24
Jan
Juroška
12
Radovan
Murin
4
Yira
Sor
30
Viktor
Budinský
33
Ondřej
Kukučka
20
Jakub
Pokorný
21
Jiří
Klíma
32
Lukáš
Budínský