čt 24.11.2022
Aktuální zprávy

Šance pro fanoušky! Leťte s námi do Turecka!

Baník připravuje velmi lukrativní benefit držitelům Karty FCB od ČSOB. Všichni totiž budou mít šanci dostat se s Baníkem na část lednového herního soustředění v Turecku. Podaří se to třem šťastlivcům!

ČSOB bude ve spolupráci s Baníkem tyto tři šťastné držitele Karty FCB losovat 9. prosince, a to ze všech jejích držitelů. I z těch, kteří si Kartu FCB u ČSOB stačí pořídit do 6. prosince.

Pokud ještě překrásnou platební Kartu FCB s velkým vyobrazeným znakem Baníku Ostrava nemáte, o důvod víc si ji nyní pořídit. Jste-li klienty ČSOB, postačí požádat o výměnu karty, nemáte-li dosud účet u ČSOB zaveden, učiňte tak a o platební Kartu FCB si rovnou požádejte. Pokud tak učiníte online prostřednictvím odkazu níže, získáte navíc bonus ve výši 1000 korun

https://bit.ly/chci-kartuFCB

Všichni držitelé Karty FCB, s níž je opravdu hrdost platit, budou 9. prosince zařazeni do slosování o 4 dny (3 noci) strávené na lednovém herním soustředění v Turecku. V jeho rámci budou tři šťastní vylosovaní držitelé karty FCB přítomni na tréninku Baníku, na jednom přípravném utkání a budou mít možnost se s hráči setkat i v hotelu.

Chcete-li se zúčastnit této speciální akce Baníku, pořiďte si u ČSOB včas, platební Kartu FCB a budete mít šanci!

Upozorňujeme, že finální délka pobytu se může lehce změnit v závislosti na aktuální dostupnost letenek.

4
Robert
Mišković
12
Tomáš
Rigo
5
Jiří
Boula
29
Ladislav
Takács
0
Paixao da Silva
Ewerton
35
Jakub
Markovič
7
Karel
Pojezný
77
Gigli
Ndefe
15
Patrick
Kpozo
11
Eldar
Šehić
9
David
Buchta
10
Matěj
Šín
28
Filip
Kubala
30
Jiří
Letáček
20
Abdullahi
Tanko
19
David
Lischka
26
Filip
Blažek
13
Samuel
Grygar
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
17
Michal
Frydrych