čt 18.10.2018
Tisková zpráva

ŠKODA VAGONKA novým hlavním partnerem Baníku!

Velmi důležitou smlouvu podepsal FC Baník Ostrava v uplynulých dnech. Její naplnění znamená, že do rodiny hlavních partnerů klubu přibyl další. Pro strategický rozvoj klubu velmi důležitý. Baník Ostrava oznamuje, že jeho novým hlavním partnerem se stala společnost ŠKODA VAGONKA a.s.

ŠKODA VAGONKA, a.s., je přímým pokračovatelem tradice výroby osobních kolejových vozidel s výrobním programem orientovaným na produkty v oblasti elektrických jednotek pro příměstskou dopravu, lehkých regionálních vozidel a osobních přípojných vozů. Zajišťuje také kompletní servis vozidel, opravy a modernizace a v neposlední řadě také prodej náhradních dílů.

„Je naším dlouhodobým plánem firmu v Ostravě významně rozvíjet. Partnerstvím s FC Baník Ostrava upevňujeme své postavení v kraji, podporujeme sportovní aktivity a prezentujeme se jako významný, perspektivní zaměstnavatel,“ uvedl Martin Bednarz, předseda představenstva a generální ředitel společnosti.

Uzavření partnerství s takto významnou společností je důležitým mezníkem v novodobé historii klubu. „Společnost ŠKODA VAGONKA patří mezi nejvýznamnější firmy v regionu, která svou působností hranice regionu dalece překračuje,“ uvedl Michal Bělák, výkonný ředitel FC Baník Ostrava. „Velmi si ceníme toho, že se rozhodla spojit své jméno s Baníkem Ostrava. Zároveň se jedná o doklad toho, že význam Baníku Ostrava v posledních letech velmi významně vzrostl,“ řekl Michal Bělák.„S takto silným partnerem můžeme o to směleji pomýšlet na další rozvoj klubu ve všech oblastech jeho fungování,“ dodal ještě výkonný ředitel Baníku.

Důležitou okolností je, že se mezi společností ŠKODA VAGONKA a BANÍKEM OSTRAVA nejedná pouze o krátkodobou spolupráci. „Považujeme za významné, že smlouva mezi oběma stranami je víceletá. Velmi si toho vážíme,“ uvedl Martin Rak, obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Viktor
Budinský
0
Tomáš
Zajíc
0
Jakub
Drozd
0
Ondřej
Šašinka
0
Jan
Laštůvka
0
Filip
Kaloč
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Jiří
Fleišman
0
Radovan
Murin
0
Jakub
Pokorný
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Gigli
Ndefe
0
Jaroslav
Svozil
0
Patrizio
Stronati
0
Adam
Jánoš
0
David
Buchta
0
Ondřej
Kukučka
0
Muhammed
Sanneh
0
Jan
Juroška
0
Daniel
Tetour
0
Daniel
Holzer