po 7.10.2019
A-tým

Rudolf Reiter: Konečně! Na gól jsem čekal

Jeho průniky trhaly zlínskou obranu a bavily tribuny. Rudolf Reiter odehrál na pravé straně zálohy proti Fastavu výborný zápas, který navíc okořenil svým premiérovým gólem v dresu Baníku. „Už i přítelkyně mi to předhazovala, že ten gól asi nedám,“ usmíval se pětadvacetiletý záložník.

O vstřeleném gólu

Zaplaťpánbůh. Měl jsem obrovskou radost. Konečně jsem vystřelil a nehledal jsem už nikoho, komu bych přihrál. Snažil jsem se tam tlačit každý zápas, ale pak už jsem si říkal, že už to je možná i křeč, že to nebudu tak řešit. U toho prvního našeho gólu jsem trefil tyč. To jsem si říkal, že už to tam asi nedám, ale aspoň z toho byl gól, takže jsem měl radost. A pak se přece zadařilo. Měl jsem docela i štěstí. Vystřelil jsem a tečovaný míč gólmana přeletěl.

O spolupráci s Martinem Fillem

Nevím, jak to vypadá z tribuny, ale mi to přijde, že si rozumíme docela dobře, že nám to jde docela dost, že to není nějaká hra na náhodu. Víme, co máme hrát. Myslím si, že soupeři s námi mají docela problém.

O pozici v tabulce

Měli jsme před tímto zápasem zvýšenou motivaci, protože jsme věděli, že když ho zvládneme, tak s největší pravděpodobností budeme třetí. Což už je hodně zajímavé, i když pak jsme klesli na čtvrté místo. Teď nám to dodá klid v reprezentační pauze, abychom se připravili na další zápasy. Chtělo by to ale zabrat i venku. Teď máme Plzeň. Máme na to čtrnáct dnů, musíme se na to připravit. Výhra nám pomůže, že můžeme pracovat s čistou hlavou. 

5
Jiří
Boula
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
77
Gigli
Ndefe
29
Ladislav
Takács
13
Daniel
Smékal
6
Daniel
Tetour
33
Eldar
Šehić
3
Muhammed
Sanneh
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
99
Ladislav
Almási
8
Srdjan
Plavšić
19
David
Lischka
9
David
Buchta
7
Karel
Pojezný
17
Michal
Frydrych
10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
26
Muhamed
Tijani
30
Jiří
Letáček
23
Jaroslav
Svozil
18
Robert
Mišković
14
Petr
Jaroň
24
Jan
Juroška
16
Jan
Laštůvka
1
Martin
Hrubý
96
Eneo
Bitri
21
Jiří
Klíma