pá 19.5.2023
A-tým

Rozhovor v magazínu: Srdjan Plavšić

Patřil a patří v této sezoně k nejvýraznějším hráčům Baníku. Přitom když se stále nyní zvolna končící ligový ročník loni v létě rozbíhal, neměl tušení, že ho téměř celý stráví v Baníku Ostrava. Nakonec ale SRDJAN PLAVŠIĆ dres Baníku oblékl, pomohl mu a získal si i srdce ostravských fans. Rozhovor o tom, jak se "Srkimu" v Baníku líbí, čeho se při příchodu do Ostravy obával a co jej naopak překvapilo, je hlavní náplní obsahu nového čísla magazínu BANÍK, který pro vás bude připraven v rámci nedělního utkání Baník - Teplice (výkop v 15.00).

"Zpočátku jsem o tom, že bych odešel do Baníku, vůbec nepřemýšlel," říká sedmadvacetiletý fotbalista, když se ohlíží zpět do loňského léta a v rozhovoru vzpomíná na to, jak jej krajan Nemanja Kuzmanovič neustále hecoval, ať jde do Baníku. Dlouho to bral jen jako legraci, ale najednou mu ta myšlenka přišla zajímavá.

Jak reagoval agent Srdjana Plavšiće, když mu hráč oznámil, že chce jít do Baníku? Co si Srdjan Plavšić myslel o tréninkových podmínkách v Ostravě a co zjistil, když do Baníku přišel? Čeho se obával nejvíce? A vyplnily se jeho obavy? Co si myslí o budoucnosti Baníku a jaké jsou jeho nynější fotbalové sny? 

To vše se dozvíte při čtení magazínu Baník, který si budete moci koupit před nedělním utkáním Baník - Teplice, které má výkop od 15 hodin na městském stadionu.

Zápasy

23.
neděle
června
15:00
Líšeň VS Baník
Přátelská utkání
26.
středa
června
16:00
Baník VS Žilina
Přátelská utkání

Další články