čt 11.8.2022
Aktuální zprávy

Rozhovor v magazínu: Karel Pojezný

Také na sobotním utkání proti Zlínu si můžete koupit magazín Baník. Jeho hlavní součástí je zajímavý a obsáhlý rozhovor s Karlem Pojezným. Kromě něj nabízí magazín mnoho dalšího zajímavého čtení.

Dvacetiletý obránce přišel v létě do Baníku z půlročního hostování v Pardubicích a v sobotu si odbyl ostrou ligovou premiéru v modrobílých barvách. Trenér Pavel Vrba ho poslal do hry o poločase za nepříznivého stavu 1:3 a jihlavský odchovanec v nelehké situaci obstál.

„Nervozita trochu byla. Ale horší to bylo, když jsem nastupoval poprvé v lize na jaře za Pardubice. Právě to hostování mi hodně pomohlo a považuju to za velmi dobrý krok,“ řekl Karel Pojezný.

Český reprezentační obránce do 21 let se na třech stranách rozvyprávěl jak o své premiéře v Baníku, tak hostování v Pardubicích, o fanoušcích Baníku, atmosféře na utkání se Celtikem nebo i o tom, že na postu stopera nastupuje vlastně teprve krátce.

V novém čísle naleznete také tradiční rubriky: tip osobnosti tentokrát v podání Rudolfa Otepky, cizinci v Baníku (Tomáš Majtán, Ebus Onuchukwu), rozbor sezony 1994/95, kvíz o ceny z fanshopu, rovněž krátký rozhovor s novou posilou Robertem Miškovičem, novinky z marketingu či aktuality z akademie, béčka a ženského týmu.

Magazín je k dostání u kamelotů před utkáním za 40 korun nebo ke stažení v elektronické verzi na ticketlive.cz.

7
Karel
Pojezný
77
Gigli
Ndefe
18
Robert
Mišković
19
David
Lischka
33
Eldar
Šehić
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
17
Michal
Frydrych
23
Jaroslav
Svozil
1
Martin
Hrubý
26
Muhamed
Tijani
21
Jiří
Klíma
30
Jiří
Letáček
6
Daniel
Tetour
29
Ladislav
Takács
5
Jiří
Boula
16
Jan
Laštůvka
9
David
Buchta
25
Jiří
Fleišman
3
Muhammed
Sanneh
99
Ladislav
Almási
14
Petr
Jaroň
13
Daniel
Smékal