st 12.5.2021
Juniorka aktuality

Rezerva Baníku pokračuje v plném tréninku

Bez výsledkového závěru skončí letošní sezona pro třetiligovou rezervu Baníku. MSFL byla stejně jako ostatní soutěže FAČR předčasně ukončena, čekání na další soutěžní utkání bylo bohužel marné. Pro tým trenéra Tomáš Hejduška to však v žádném případě neznamená konec sezony!

„Máme v týmu profesionální fotbalisty, jsme záloha A-týmu, který stále naplno jede, takže i my zachováváme stejný režim. Hráči musí být neustále nachystáni pro eventuální potřeby A-týmu,“ řekl Tomáš Hejdušek, hlavní trenér rezervního týmu Baníku.

On i jeho hráči do poslední chvíle věřili, že si ještě v této sezoně nějaký soutěžní zápas v MSFL společně zahrají. Bohužel, stal se opak. 

„Jisté zklamání samozřejmě zavládlo, ale nic, co by kluky v jejich práci demotivovalo. Naopak. Všichni cítí šanci dostat se do áčka. Teď se to povedlo Sebastianu Boháčovi, který začal ve svých osmnácti letech trénovat s A-týmem, to je pro ostatní kluky od nás i z akademie velká motivace,“ řekl Tomáš Hejdušek.

„Sebastian je velmi pracovitý záložník. Na každém tréninku nechá všechno a trénink od tréninku se také zlepšuje. Ten posun do A-týmu si naprosto zasloužil,“ dodal Tomáš Hejdušek s tím, že věří, že brzy budou Boháče následovat další. „V béčku i v akademii šikovní kluci, kteří na to mají, určitě jsou,“ dodal Tomáš Hejdušek.

66
Matúš
Rusnák
99
Vlasiy
Sinyavskiy
9
David
Buchta
19
Filip
Šancl
12
Abdallah
Gning
6
Karel
Pojezný
25
Dennis
Owusu
15
Václav
Jurečka
11
David
Látal
3
Hamidou
Kante
23
Martin
Jedlička
5
Jiří
Boula
24
Martin
Hrubý
18
David
Planka
17
Michal
Frydrych
95
Daniel
Holzer
20
Pablo
Ortiz
2
Marek
Havran
28
Filip
Kubala
21
Michal
Kohút
10
Srdjan
Plavšić
26
Lauri
Laine
80
Ondřej
Kričfaluši
29
Jakub
Pira
55
Artur
Musák
37
Matěj
Chaluš
77
Ladislav
Almási
1
Viktor
Budinský