st 7.11.2018
Aktuální zprávy

Reprezentační pozvánky dorazily i do Baníku

​Nejbližší reprezentační termín, kvůli kterému má v příštím týdnu nejvyšší soutěž volno, se dotkne i několika hráčů Baníku. Z áčka byli do české dvacítky povoláni Ondřej Šašinka a Denis Granečný, v pohotovosti pak musí být i Patrizio Stronati, který byl stejně jako minule nominován do prvního národního týmu jako náhradník.

Právě z pozice náhradníka se však už minule ostravský stoper dodatečně dočkal pozvání místo zraněného Lukáše Hejdy.

S dvacítkou proti Švýcarsku absolvují poslední zápas v kalendářním roce Denis Granečný a Ondřej Šašinka, utkání se bude hrát v pondělí 19. listopadu na brněnském stadionu Srbská s výkopem v 18:00.

Zástupce má Baník také v národní osmnáctce. Na dvojzápas s Itálií a Rakouskem byl povolán Samuel Kulig, náhradníkem je Roman Zálešák.

66
Matúš
Rusnák
12
Abdallah
Gning
80
Ondřej
Kričfaluši
77
Ladislav
Almási
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
6
Karel
Pojezný
3
Hamidou
Kante
37
Matěj
Chaluš
1
Viktor
Budinský
19
Filip
Šancl
95
Daniel
Holzer
55
Artur
Musák
24
Martin
Hrubý
29
Jakub
Pira
25
Dennis
Owusu
28
Filip
Kubala
11
David
Látal
99
Vlasiy
Sinyavskiy
23
Martin
Jedlička
18
David
Planka
15
Václav
Jurečka
2
Marek
Havran
21
Michal
Kohút
10
Srdjan
Plavšić
26
Lauri
Laine
17
Michal
Frydrych
20
Pablo
Ortiz