ne 22.1.2023
Aktuální zprávy

Ptejte se Luďka Mikloška!

Baník pro své fanoušky před startem jarní části sezony znovu připravuje možnost zeptat se sportovního ředitele Luďka Mikloška na cokoliv, co je aktuálně zajímá. Klub bude s Luďkem Mikloškem natáčet další díl cyklu "Zeptej se mě", jehož základem jsou právě otázky fanoušků

Baník má za sebou zimní přípravné období, před sebou celou jarní část. To je obvykle čas, kdy mají fanoušci řadu otázek. Proto Baník už po nějaký čas připravuje cyklus "Zeptej se mě" a proto aktuálně chystá jeho další pokračování. Do středečních (25. ledna) 14 hodin mohou fanoušci Baníku už od tohoto okamžiku posílat své otázky určené Luďku Mikloškovi. Právě otázky fanoušků určují scénář každého dílu pořadu "Zeptej se mě", nejinak tomu bude také tentokrát.

Otázky na Luďka Mikloška mohou fanoušci jako obvykle posílat do zpráv (ne do komentářů) na oficiálním facebookovém profilu Baníku nebo na baníkovském instagramu.

Nový díl cyklu "Zeptej se mě" s Luďkem Mikloškem by měl podle předběžného plánu vyjít ve druhé polovině týdne, a to ještě před prvním utkáním Baníku ve Zlíně.

35
Jakub
Markovič
9
David
Buchta
13
Samuel
Grygar
15
Patrick
Kpozo
26
Filip
Blažek
77
Gigli
Ndefe
30
Jiří
Letáček
4
Robert
Mišković
12
Tomáš
Rigo
10
Matěj
Šín
11
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
20
Abdullahi
Tanko
21
Jiří
Klíma
17
Michal
Frydrych
19
David
Lischka
28
Filip
Kubala
7
Karel
Pojezný
0
Paixao da Silva
Ewerton
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula