ne 22.1.2023
Aktuální zprávy

Ptejte se Luďka Mikloška!

Baník pro své fanoušky před startem jarní části sezony znovu připravuje možnost zeptat se sportovního ředitele Luďka Mikloška na cokoliv, co je aktuálně zajímá. Klub bude s Luďkem Mikloškem natáčet další díl cyklu "Zeptej se mě", jehož základem jsou právě otázky fanoušků

Baník má za sebou zimní přípravné období, před sebou celou jarní část. To je obvykle čas, kdy mají fanoušci řadu otázek. Proto Baník už po nějaký čas připravuje cyklus "Zeptej se mě" a proto aktuálně chystá jeho další pokračování. Do středečních (25. ledna) 14 hodin mohou fanoušci Baníku už od tohoto okamžiku posílat své otázky určené Luďku Mikloškovi. Právě otázky fanoušků určují scénář každého dílu pořadu "Zeptej se mě", nejinak tomu bude také tentokrát.

Otázky na Luďka Mikloška mohou fanoušci jako obvykle posílat do zpráv (ne do komentářů) na oficiálním facebookovém profilu Baníku nebo na baníkovském instagramu.

Nový díl cyklu "Zeptej se mě" s Luďkem Mikloškem by měl podle předběžného plánu vyjít ve druhé polovině týdne, a to ještě před prvním utkáním Baníku ve Zlíně.

96
Eneo
Bitri
77
Gigli
Ndefe
10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
13
Daniel
Smékal
9
David
Buchta
3
Muhammed
Sanneh
17
Michal
Frydrych
18
Robert
Mišković
23
Jaroslav
Svozil
16
Jan
Laštůvka
33
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
14
Petr
Jaroň
30
Jiří
Letáček
6
Daniel
Tetour
7
Karel
Pojezný
24
Jan
Juroška
26
Muhamed
Tijani
19
David
Lischka
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
5
Jiří
Boula
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
8
Srdjan
Plavšić
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
21
Jiří
Klíma