FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Prodej celosezonních permic 30. září končí!

05.09.2019 | Redakce

Už jen několik týdnů mají zájemci o permanentku na Baník na to, aby si ji zakoupili. Prodej celosezonní permanentky totiž s posledním zářijovým dnem skončí. Ti fanoušci, kteří si permici zakoupí v rámci pondělní velké autogramiády, naopak dostanou navíc zajímavou prémii.

„Prodej celosezonních permanentek 30. září skutečně skončí. Stále se však vyplatí ji zakoupit, protože vedle řady dalších výhod přijde jejího majitele vstup na zbylé domácí zápasy sezony nadále výrazně výhodněji než v případě platby za jednotlivé vstupné,“ uvedla Petra Kubielasová, ticketingová manažerka Baníku Ostrava.

klikni zde

Prodej permic stále probíhá na všech běžných prodejních místech. Tedy i na těch v obchodním centru Forum Nová Karolina. Právě tam vypukne v pondělí 9. září v 17 hodin velká autogramiáda všech hráčů a realizačního týmu Baníku. Kdo si v jejím průběhu koupí ve fanshopu v OC Nová Karolina  celosezonní permanentku, získá prémii v podobě velkého, zbrusu nového a atraktivně provedeného plakátu Milana Baroše. A bude mít na autogramiádě tu nejlepší možnost nechat si jej kapitánem Baníku rovnou podepsat.

PERMANENTKY na celou sezonu - ceny

Hlavní tribuna Tribuna B Tribuny C a D Dítě*
2 990 Kč 2 490 Kč 2 190 Kč 690 Kč
SLEVY
Dítě do 6,99 ZDARMA
Dítě 7 až 14,99 let (bez doprovodu 18 +) 50%
ZTP (po předložení průkazu) 50%
ZTP/P (doprovod bez nároku na místo zdarma) ZDARMA
Doprovod ZTP/P 20%
Senior 65 + 20%

* Dětská permanentka - 690 Kč (při koupi plnocenné permanentky)

Zlevněné permanentky

Veškeré slevy jsou uplatnitelné na našich prodejních místech ZDE. Před utkáním na pokladnách stadionu, ty se otevírají dvě hodiny před utkáním, pokud není uvedeno jinak.

Pro uplatnění dětské / ZTP / senior slevy na permanentku je NUTNÉ doložit jakýkoli doklad totožnosti. Akceptujeme i doklad ofocený v mobilním zařízení.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA