po 15.2.2016
Aktuální zprávy

Přijďte fandit mladým baníkovcům, v sobotu hrají proti Zlínu!

(AKTUALIZOVÁNO) Letošní domácí ligová premiéra mladého mužstva Baníku se odehraje v sobotu 20. února od 14:00 na ostravském Městském stadionu proti Fastavu Zlín. Fanoušci si mohou vstupenky na zápas 18. kola Synot ligy již od dnešního dne kupovat na obvyklých i nových předprodejních místech za základní cenu 100 Kč. Věříme, že sestavu plnou baníkovských odchovanců přijdete v sobotu podpořit v co největším počtu!

Baník fanouškům stejně jako dříve nabízí široké možnosti nákupu vstupenek v předprodejích. Hlavním centrem pro nákup nejen vstupenek, ale také jarních „permic“ za výhodnou cenu 500 Kč i registraci klubových karet #BANIKTEAM, je pobočka OIS v ostravském obchodním centru Forum Nová Karolina, která má otevřeno denně od 10:00 do 19:00. Kromě toho lze vstupenky koupit na dalších šesti pobočkách OIS a nově také na třech místech mimo Ostravu, což jistě ocení široká základna „přespolních“ fanoušků.

Novými prodejními místy jsou kulturní centrum K3 Bohumín (prodej poběží od pátku), Městské informační centrum Havířov a pobočka Čedok v Novém Jičíně. Kontakty a otevírací doby všech prodejních míst, na kterých lze koupit vstupenky na domácí zápasy Baníku v jarní sezóně, najdou fanoušci v samostatné sekci na klubovém webu. Upozorňujeme, že z technických důvodů bude tentokrát až od úterka otevřeno prodejní místo v ostravském obchodním centru Futurum, kde tedy prodej poběží každý den od 9:00 do 18:00.

Kromě nákupu v v předprodeji v kamenných prodejnách mají fanoušci vlastnící kartu #BANIKTEAM možnost vstupenky koupit také online, což je společně se zakoupením „permice“ vůbec nejsnadnější a nejpohodlnější varianta. Díky ní se vyhnete možným frontám, které hrozí při nákupu na pokladnách Městského stadionu v den utkání, a to přesto, že děláme pro rychlé odbavení fanoušků maximum. Avšak limituje nás počet maximálně deseti pokladen, které ovšem otevíráme v dostatečném předstihu, tj. od 12:30 (pro fanoušky hostů bude otevřena jedna pokladna před vstupem do sektorů na tribuně C).

Věříme, že jak široké možnosti nákupu vstupenky, tak příznivé ceny „permic“ i vstupenek jsou krokem, který fanoušci budou vnímat pozitivně a že si najdou v co největším počtu cestu do hlediště ostravské arény. Tou nejlepší pozvánkou samozřejmě vždy budou především výkony našich mladých baníkovců, kteří pod vedením zkušeného kouče Vlastimila Petržely vstupují do nové éry Baníku.

Hned první jarní zápas v Mladé Boleslavi ukázal, jak je skvělé, že můžeme všichni společně opět sdílet radost i zklamání, které k fotbalu k patří a sledovat postupný zrod úspěšnějšího Baníku. Další krůček nás čeká už za pět dní, tak na viděnou v sobotu, baníkovci!

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

21
Jiří
Klíma
16
Jan
Laštůvka
4
Yira
Sor
99
Ladislav
Almási
20
Jakub
Pokorný
24
Jan
Juroška
32
Lukáš
Budínský
25
Jiří
Fleišman
9
David
Buchta
11
Nemanja
Kuzmanović
30
Viktor
Budinský
33
Ondřej
Kukučka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
12
Radovan
Murin
22
Filip
Kaloč
6
Daniel
Tetour
77
Gigli
Ndefe
23
Jaroslav
Svozil
8
Jaroslav
Harušťák