FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Předprodej na Opavu od čtvrtka

10.04.2019 | Redakce

Čtvrtek 11. dubna je dnem, kdy bude spuštěn předprodej vstupenek na slezské derby mezi Baníkem a Opavou. 

Předprodej bude ve čtvrtek probíhat po dvou liniích: elektronicky i za hotové. Aby klub předešel rychlému rozprodání v internetovém prodeji a dal prostor i zájemcům o kontaktní formu nákupu, vyblokoval z volné kapacity stadionu část přibližně 1000 lístků výhradně pro prodej za hotové. Jediným prodejním místem pro tuto formu nákupu ve čtvrtek budou od 8 do 9 hodin pokladny číslo 4 a 5 Městského stadionu v Ostravě, poté Fanshop na Městském stadionu.

Onlajn prodej v síti Ticketportal bude odstartován ve čtvrtek v 5:00. Obecně při nákupu bude platit omezení v podobě čtyř lístků na osobu.

Pokud by se ve čtvrtek všechny dostupné lístky nevyprodaly, pokračoval by jejich prodej od pátku pouze ve Fanshopu FCB na Městském stadionu. Upozorňujeme, že ve fanshopu v OC Forum Nová Karolina se lístky na Opavu vůbec prodávat nebudou!

Celková kapacita stadionu na utkání Baník – Slezský FC je 15 202 míst. V ní je započteno i 1087 míst v sektoru hostujících fanoušků, kterým vedení Baníku s ohledem na jejich zvýšený zájem vyšlo vstříc a navýšilo jim standardní kapacitu o 229 lístků.

Stejně jako v předešlých případech u vyprodaných zápasů klub nevylučuje případný dodatečný doprodej míst a rezervací, které nevyužijí obchodní partneři Baníku. V takovém případě Baník podá potřebné informace zavčasu na svém webu a sociálních sítích.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA