FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Poslední test před Maltou: Ružomberok

21.01.2020 | Redakce

Před Baníkem je závěrečné utkání před odletem na herní soustředění na Maltu. Svěřenci Luboše Kozla se ve středu na umělé trávě v tréninkovém centru Vista popasují se čtvrtým týmem slovenské ligy MFK Ružomberok. Výkop je v 11:00. Vstupné je 50 korun, permanentkáři mají vstup zdarma.

Baník v zimě čeká poslední zápas na umělé trávě. Od pátku už bude tým pobývat na soustředění, pro nějž trenérský tým vybere sestavu právě po středečním duelu.

“Nějaké představy máme. Ale čeká nás ještě jedno utkání, po Ružomberoku oznámíme kádr, který na Maltu poletí,” řekl Luboš Kozel. Jeho tým ve středu do hry určitě nepůjde kompletní, někteří hráči jako Jan Laštůvka či Milan Baroš doléčují drobná zranění.

Ružomberok zatím v přípravě odehrál jedno utkání, Liptovský Mikuláš porazil 2:1. Aktuálně v přípravě testuje i kmenového háče Baníku Ondreje Jakubova.

Na rozdíl od duelů v Tipsport lize se jedná o klasické přípravné utkání, na které se vztahují i baníkovské permanentky. Permanentkáři, kteří se tedy u vchodu prokáží sezonní předplacenou vstupenkou, neplatí. Pro ostatní činí vstupné 50 korun.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA