po 19.9.2022
Aktuální zprávy

Pohár Ligy mistrů na Expu už jen pár dní

Už jen několik málo dní bude na výstavě Baník EXPO ve Velkém světě techniky v Dolních Vítkovicích k vidění originál poháru pro vítěze Ligy mistrů. Návštěvníci jej mohou vidět ještě ve středu a pak od pátku do neděle. V úterý a ve čtvrtek pohár na výstavě nebude a po neděli se vrátí zpět do Milána.

Pokud jste si nestihli na vlastní oči prohlédnout úchvatnou trofej pro vítěze Ligy mistrů, máte už několik posledních možností, jak to učinit. Vzácná trofej bude s výjimkou dvou dnů součástí výstavy už jen do neděle. Pak se znovu vrátí do rukou AC Milán, jemuž od roku 2007, kdy klub vyhrál Ligu mistrů, trofej náleží.

Zbývají už jen čtyři dny, po které můžete vzácný pohár vidět a třeba se s ním vyfotit. V úterý pohár z expozice zmizí, vrátí se ve středu a nebude tam ani ve čtvrtek odpoledne. kdy jej Marek Jankulovski představí mladý fotbalistům z Akademie FCB. Pak se trofej ještě na Baník EXPO vrátí, zůstane vystavena ještě od pátku do neděle, a pak už se s Ostravou definitivně rozloučí a vydá se zpět na cestu do Itálie.

29
Ladislav
Takács
33
Eldar
Šehić
11
Nemanja
Kuzmanović
17
Michal
Frydrych
77
Gigli
Ndefe
3
Muhammed
Sanneh
21
Jiří
Klíma
5
Jiří
Boula
18
Robert
Mišković
26
Muhamed
Tijani
99
Ladislav
Almási
7
Karel
Pojezný
19
David
Lischka
6
Daniel
Tetour
25
Jiří
Fleišman
16
Jan
Laštůvka
14
Petr
Jaroň
30
Jiří
Letáček
9
David
Buchta
13
Daniel
Smékal
1
Martin
Hrubý
23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč