út 6.10.2020
A-tým

Pepe: Baník mi doporučil i Tomáš Vaclík

Je prvním Španělem, který kdy v řadách Baníku byl. Má za sebou většinu důležitých procedur a mohl se těšit na svůj první trénink. V kalupu, který nyní po svém příchodu na Bazaly prožívá, stačil Pepe Mena odpovědět na první otázky...

Jak se váš přestup do Baníku zrodil?

O nabídce mi řekl můj manažer. Začala nějaká jednání a musím říct, že od chvíle, kdy jsem přišel do kontaktu s Baníkem a jeho sportovním ředitelem panem Grussmannem, se mi vše začalo líbit. Vycítil jsem, že mi Baník věří. A to je fajn, důvěra je důležitá. O možnosti odejít do Ostravy jsem mluvil i s Tomášem Vaclíkem. Teď se těším, že pomůžu novému týmu. S tím do Ostravy přicházím.

Co víte o české lize?

Že má dobrou úroveň. Pamatuju si ostatně i zápasy, které Sevilla sehrála se Slavií Praha v Evropské lize. Ta se ukázala jako velmi silný soupeř. To o české lize něco vypovídá.

Právě se Slavií sehrál Baník poslední ligový zápas. Sledoval jste jej z tribuny, jak se vám výkon Baníku a potažmo celý zápas líbil?

Líbilo se mi tempo zápasu a nasazení Baníku. K tomu, aby Baník uspěl, mu chyběly jen detaily. Chtělo to prostě gól a k tomu chyběl jen kousek.

 Zmínil jste, že jste se o možnosti přestoupit do Baníku bavil i s Tomášem Vaclíkem...

S Tomášem Vaclíkem mám dobrý vztah, byli jsme spolu v denním kontaktu a na to téma jsme se pobavili. Říkal mi, že o tom mluvil i se sportovním ředitelem Baníku. A že město i klub jsou v pohodě. Byl za můj přestup do Baníku rád a jeho názor v rozhodování pomohl.

0
Filip
Kubala
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
David
Buchta
0
Karel
Pojezný
0
Samuel
Grygar
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Boula
0
Eldar
Šehić
0
Tomáš
Rigo
0
Jan
Juroška
0
Jiří
Klíma
0
Matěj
Šín
0
Abdullahi
Tanko
0
David
Lischka
0
Jiří
Letáček
0
Jakub
Markovič
0
Patrick
Kpozo
0
Michal
Frydrych