so 13.4.2019
A-tým

Patrizio Stronati: Věřil jsem, že to uválčíme

Vstřelil gól, který Baník posunul blíž možnému bodovému zisku. Patrizio Stronati byl ve 39. minutě po rohovém kopu tam, kde být měl, a otevřel skóre utkání. Nakonec se ale i on, stejně jako celý Baník, musel smířit s porážkou.

Je pár chvil po skončení utkání, v němž byl Baník blízko úspěchu...

Bohužel odjíždíme zklamaní, protože jsme prohráli. Když to bylo 1:1, věřil jsem, že už to uválčíme. Nakonec jsme dostali gól, takže, jak říkám, jsme zklamaní.

Je v tom zklamání i určitý pocit křivdy?

Těžko říct, jestli to byl ofsajd, nebo ne. Já se na tu situaci musím teprve podívat. My jsme je ale neměli nechat takhle nás zatlačit a nechat je ten balon rozehrát. Myslím, že to byl Hrošovský, kdo dával ten pas na Řezníka. Kdybychom to včas dostoupili, nebyl by pas a ani gól.

Překvapilo vás, že si rozhodčí nešel tu situaci prohlédnout na videu?

Asi se mohl jít podívat. Když nešel, my hráči na něj můžeme maximálně zkusit udělat nějaký tlak, ale když nešel, my s tím neuděláme nic.

Co vám k tomu rozhodčí na hřišti řekl?

Nevím, já se s rozhodčím nebavil.

Říkal jste, že jste věřil, že uválčíte remízu 1:1. Nepomýšleli jste ale na vítězství? Vždyť šancí měl Baník opravdu dost.

Když jsme dali ten gól na 1:0, v tu chvíli jsem věřil, že tady můžeme uspět a možná i vyhrát. Zlomovým momentem byl asi ten gól na 1:1 na konci prvního poločasu. Tam kdybychom to udrželi, ten druhý poločas se mohl vyvíjet jinak. Možná bychom vyhráli, možná ne. To už je všechno jen kdyby.