st 20.1.2021
A-tým

Patrizio Stronati: Slovácko bylo agresivnější

Po sedmi zápasech bez porážky se ucho utrhlo a Baník proti Slovácku prohrál 1:2. "Nehráli jsme dobře," nevymlouval se Patrizio Stronati.

O UTKÁNÍ

"Slovácko na nás naběhlo, bylo agresivnější, s čímž jsme se nedokázali vyrovnat, a to byl rozhodující faktor. Prohrávali jsme souboje, neměli jsme druhé odražené balony a tím se dostávali pod tlak. Slovácko na nás mohlo chodit na obranu. Párkrát jsme měli čas to rozehrát, ale i tak jsme to dali jim, to bylo špatně."

O NEUZNANÉM GÓLU

"Jestli je VAR a mají tam tu linii, tak se s tím nedá nic dělat. Je to ofsajd. Škoda, mohli jsme mít ještě trochu více času s tím něco udělat."

O REGENERACI PO SPARTĚ

"Je to teď náročný program, ale máme široký kádr. Trenér se nás určených do zápasu ptal, jak se cítíme, všichni odpověděli, že dobře. Byli jsme fyzicky v pohodě, myslím. I Slovácko hrálo o víkendu."

O VÝKONU BANÍKU

"Nedokážu si to vysvětlit. V neděli tady přijela Sparta, odmakali jsme to, a za tři dny přijde takový zápas.... Nevím, nehráli jsme dobře. Když to nejde fotbalově, tak agresivita musí být. Soupeře to musí alespoň bolet, musíte se ho pokusit dostat pod tlak aspoň tvrdými souboji. Věřím, že ve Zlíně to bude úplně jiné z naší strany."

7
Ondřej
Chvěja
12
Radovan
Murin
22
Filip
Kaloč
19
David
Lischka
24
Jan
Juroška
4
Yira
Sor
66
Denis
Granečný
17
Muhammed
Sanneh
5
Adam
Jánoš
33
Ondřej
Kukučka
30
Viktor
Budinský
77
Gigli
Ndefe
32
Lukáš
Budínský
25
Jiří
Fleišman
9
David
Buchta
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanović
16
Jan
Laštůvka
6
Daniel
Tetour
99
Ladislav
Almási
13
Roman
Potočný
21
Jiří
Klíma
8
Jaroslav
Harušťák
20
Jakub
Pokorný
91
Dyjan Carlos
De Azevedo