FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Patrizio Stronati: Nemůžeme takhle začít

10.03.2020 | Redakce

Dokázali dorovnat dvougólové manko a nebyli daleko od vedoucího gólu. V infarktovém závěru však po nevídané skrumáží před vlastní brankou baníkovci rozhodující gól inkasovali a Mladé Boleslavi podlehli 2:3. “Je to velká škoda, celý zápas, ať za stavu 0:2 nebo 2:2 jsem věřil, že to otočíme a vyhrajeme,” řekl autor jedené z branek Patrizio Stronati.

O příčinách porážky

Určitě prvních patnáct minut. Zaspali jsme začátek, dostali jsme dva góly po našich chybách a myslím, že to byl hlavní zlom v zápase. Do poločasu jsme snížili, v kabině jsme si řekli, že do druhého poločasu vletíme, což se nám, myslím, povedlo. Pak jsem nedal penaltu, což mě mrzí, byla to škoda. Přesto jsme dali na 2:2, a místo toho, abychom to udrželi a uhráli bod, tak přišel závar, několikrát se to tam odrazilo a oni to tam dotlačili.

O nepovedeném úvodu

Sám si to nedovedu vysvětlit, prostě jsme byli duchem asi na hotelu nebo v šatně... Nemůžeme takhle doma začínat. My jsme měli vstoupit do zápasu dominantně tak jako Boleslav a vést 2:0. Byli jsme na ni připraveni. Spíše tam byly nějaké chyby v rozehrávce, nedůraz v soubojích. Dvacet minut bylo fakt špatných.

O druhé penaltě

Vždy tam je určitá nervozita. Ale když tam na tu penaltu jdete, tak si musíte věřit, že ji proměníte a já si věřil! Věřil jsem si na to místo. Čekal jsem, že brankář půjde na druhou stranu, bohužel tam skočil výborně a chytil to. Mohl jsem to kopnout lépe.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA