FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Oznamujeme zahájení prodeje lístků na Spartu

06.09.2018 | Redakce

Baník Ostrava oznamuje termín zahájení předprodeje vstupenek na utkání se Spartou. Lístky se začnou prodávat ve středu 12. září. A zároveň, v souvislosti s konáním autogramiády, prodlužuje Baník termín prodeje permanentních vstupenek o jeden den, tedy do 11. září, kdy se autogramiáda koná.

Baník Ostrava před časem oznámil, že prodej permanentek ukončí 10. září. „Fanoušci vzali na naši výzvu zřetel a využili ve značné míře možnost permanentku si ještě honem zakoupit,“ řekl Martin Rak, obchodní a marketingový ředitel Baníku s tím, že aktuálně je vydáno více než šest a půl tisíce permanentních vstupenek. „Ve čtvrtek ráno bylo to číslo přesně 6578,“ upřesnil Martin Rak.

„Protože cítíme, že zájem narůstá a protože věříme, že v úterý 11. září přijde množství fanoušků do obchodního centra Forum Nová Karolina na naši autogramiádu, termín ukončení prodeje jsme o den prodloužili, tedy z desátého na jedenáctého. Nová Karolina je jedním z míst, kde se dají permanentky nakoupit, byla by škoda, kdyby tomu tak v úterý během konání autogramiády tamtéž již nebylo,“ vysvětlil Martin Rak, co vedlo Baník k prodloužení termínu o 24 hodin.

11. září tedy definitivně skončí prodej permanentních vstupenek, o den později nastane jiný očekávaný termín. Bude zahájen předprodej na utkání se Spartou. „Očekáváme značný zájem. Ale vzhledem k tomu, že nás nečeká jen domácí utkání se Spartou, ale stále ještě i duely se Slavií a Plzní, a ve hře je samozřejmě účast v elitní skupině nadstavbové části, myslíme si, že je stále podstatně výhodnější koupit si permanentku a mít jistotu místa i na zápasy, které mohou být zcela vyprodány,“ upozornil obchodní a marketingový ředitel Baníku Ostrava.

Pokud jde o možný nákup permanentních vstupenek, kromě ticketportalu je možné permanentky zakoupit v infocentrech Nová Karolina a Elektra. Na městském stadionu to momentálně již možné není, kvůli konání atletického Kontinentálního poháru je zavřen nejen fanshop, ale už také pokladna číslo 2, která v posledních dnech fanshop pro prodej permanentek nahradila. Fanshop bude znovu otevřen 12. září, tedy v den zahájení prodeje lístků na duel se Spartou. Ceny vstupenek na utkání se Spartou se pohybují v rozmezí od 250 do 350 korun, pro děti od 6 do 15 let zůstávají na ceně 50 korun, pro ZTP platí ceny 125-175 korun.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
B of B cars s.r.o.
FORTUNA