čt 17.6.2021
Aktuální zprávy

Ondřej Šašinka a Daniel Holzer míří na Slovácko

Dvojice hráčů Baníku míří na Slovácko. Útočník Ondřej Šašinka na roční hostování s opcí, záložník Daniel Holzer do uherskohradišťského klubu přestupuje.

Útočník Ondřej Šašinka se vrací do klubu, v němž už působil. Na podzim roku 2019 zde nastřílel 5 gólů. "Věřili jsme, že na tuto úspěšnost v Baníku naváže. Moc o to stál, snažil se, to mu nelze upřít. Ale takový je fotbal, i on si svůj návrat do Baníku představoval asi jinak," řekl Alois Grussmann, sportovní ředitel Baníku. "Hostování v prostředí, kde to zná a kde se mu dařilo, je nejlepší variantou pro všechny zainteresované strany. Dobrou zkušeností pro něj budou i pohárové zápasy, které Ondru na Slovácku čekají. Přeji mu, ať se mu daří," dodal Alois Grussmann.

Stejným směrem jako Ondřej Šašinka míří také Daniel Holzer. S tím rozdílem, že u něj se jedná o přestup. "Slovácko projevilo o Dana stejně eminentní zájem jako o Ondru Šašinku. S klubem jsme se bez problémů dohodli na Danově přestupu, u nás je na jeho postu konkurence, do přípravy Baníku se navíc bude vracet i Denis Granečný, takže i Danovi přestup určitě prospěje. Také jemu přeji v novém působišti mnoho štěstí. Za vše, co v Baníku odvedl, mu děkujeme," podotkl Alois Grussmann.

 

33
Eldar
Šehić
14
Petr
Jaroň
1
Martin
Hrubý
20
Jakub
Pokorný
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
11
Nemanja
Kuzmanović
23
Jaroslav
Svozil
7
Karel
Pojezný
5
Jiří
Boula
6
Daniel
Tetour
13
Daniel
Smékal
16
Jan
Laštůvka
32
Lukáš
Budínský
17
Michal
Frydrych
21
Jiří
Klíma
30
Jiří
Letáček
22
Filip
Kaloč
4
Martin
Chlumecký
19
David
Lischka
77
Gigli
Ndefe
26
Muhamed
Tijani
29
Ladislav
Takács
25
Jiří
Fleišman
99
Ladislav
Almási
3
Muhammed
Sanneh