FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Ofenzívu Baníku posílí Petr Nerad

21.07.2016 | Redakce

Petr Nerad je dalším novým jménem na soupisce Baníku. Dvaadvacetiletý ofenzivní fotbalista by měl přijít na hostování s opcí do konce sezony z Vysočiny Jihlava. Baník je dohodnut s klubem i hráčem, dolaďují se poslední administrativní náležitosti.

Odchovanec Bohemians 1905 (na snímku ještě v jihlavském dresu) prošel všemi reprezentačními výběry od šestnáctky po jednadvacítku a potkával se v nich mimo jiné také s Filipem Kašou a Danielem Holzerem. Až do loňského léta byl věrným zelenobílým vršovickým barvám, pak zamířil na Vysočinu, a nyní se přesouvá ještě východněji do Ostravy. 

„Také Petr je jedním z hráčů, které jsme měli na seznamu posil pro tento přestupní termín. Je to důrazný a rychlý typ hráče, věříme, že nám pomůže. Víceméně na všem podstatném jsme dohodnuti, dořešují se poslední formality,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Petr Nerad debutoval v elitní soutěži už jako osmnáctiletý. Za Bohemians 1905 a Jihlavu odehrál 55 prvoligových utkání a dal šest branek. Odpoledne už se připojil k týmu a v nedělní přípravě v Katowicích by mohl debutovat v baníkovských barvách.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA