út 2.3.2021
A-tým

Nový kouč už vede přípravu

Nový realizační tým se chopil práce. Ondřej Smetana se svými asistenty v úterý dopoledne vyvezl mužstvo na přírodní trávu v areálu Unie Hlubina a v příjemném skoro jarním počasí zahájil přípravu na nedělní zápas v Edenu.

„První dojem mám dobrý. Věnovali jsem se hodně zakončení, především práci na posledních dvaceti, třiceti metrech, a to i takovou soutěživou formou. Kluci měli chuť, byla tam energie, teď aby nám to samozřejmě vydrželo,“ pronesl po tréninku Ondřej Smetana, kterému v procesu pomáhali asistenti Václav Daněk, Ivo Staš, Jan Baránek mladší, Vít Baránek a také kondiční trenéři Aleš Buzek a Dominik Špavelko.

Pozitivem byl návrat některých marodů. Na pažitu se objevili Viktor Budinský, Dyjan Carlos de Azevedo, Jiří Fleišman nebo Ondřej Kukučka. Každý v jiné intenzitě, každý v jiném stupni rekonvalescence.

„Já už se cítím skoro stoprocentně,“ hlásil při závěrečném výklusu se svým nezaměnitelným úsměvem Viktor Budinský, který se po distorzi kotníku z tréninku na umělé trávě už zapojoval do brankářských cvičení.

Do kádru proti Slavii by se už někdo z marodů mohl vrátit. „Jako hráč si teď v naší lize nemůžete přát asi víc než si zahrát proti Slavii. Já bych se na místě kluků na takový zápas strašně těšil a věřím, že i oni to tak vnímají,“ doplnil Ondřej Smetana.

Fotogalerie

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
20
Jakub
Pokorný
77
Gigli
Ndefe
12
Radovan
Murin
33
Ondřej
Kukučka
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
30
Viktor
Budinský
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
4
Yira
Sor
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
11
Nemanja
Kuzmanović
21
Jiří
Klíma
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
8
Jaroslav
Harušťák
16
Jan
Laštůvka