FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Nemanja Kuzmanovič: Vlezli jsme tam jako dorostenci

01.09.2019 | Redakce

Odcházel ze hřiště hodně rozmrzelý. Baník v Jablonci znovu prohrál a nejen Nemanja Kuzmanovič se tím těžko smiřoval. V krátkém rozhovoru pak své dojmy z utkání vylíčil.

Ve 13. minutě to bylo 2:0 pro Jablonec. Úvod zápasu rozhodl vše, souhlasíte?

Samozřejmě, že to rozhodlo. Říkáme si, že musíme chytit začátek zápasu, a vlezeme tam jako nějací dorostenci. Dva góly si dáme de facto sami, pustíme soupeře do brejků... Nemůžeme takhle naivně ztrácet v prostředku balony.  Všude jsme byli pozdě.  A Jablonec dal zaslouženě dva góly. A mohl jich dát i víc. My jsme pak taky měli nějaké šance. Proti Jablonci musíme takové šance proměňovat.

Ve druhé půli se obraz hry změnil...

Druhý poločas už nebyl tak špatný. Kromě těch chyb, které jsme tam udělali. Bylo tam od nás lepší nasazení, dostávali jsme soupeře pod tlak a měli jsme i šance. A Bary dokázal snížit.

A vyrovnání bylo blízko...

Měli jsme ještě dvě situace a dali jsme v jedné z nich tyčku. Možná chybělo trochu štěstí, ale za ten první poločas jsme si žádné štěstí nezasloužili.

Jak jste vnímali, že jste nakonec měli v ochozech jabloneckého stadionu i své fanoušky?

Je moc dobře, že to soupeř umožnil, že tady naši fanoušci byli. My jsme se jim ale moc neodvděčili. Výkon a nasazení v první půli, to bylo špatné. Fanoušci přijeli zase v hojném počtu a my jsme je hlavně v prvním poločase zklamali.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA