FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Nemanja Kuzmanovič: Plzeň musíme napravit proti Sigmě

22.10.2019 | Redakce

Aura plzeňské fotbalové arény Baníku dlouhodobě nesvědčí a potvrdilo se to i v nedělním utkání, které Ostravští prohráli 0:3. „I s přihlédnutím ke kvalitě soupeře jsme nepodali optimální výkon. Proti Sigmě to musíme napravit,“ řekl Nemanja Kuzmanovič, který měl v utkání proti Viktorii na svědomí asi největší šanci Baníku.

Jeho ránu ještě za stavu 0:1 vytáhl plzeňský gólman. „Plzeň podala nadstandardní výkon. My jsme to nezvládli sami a ještě si nechali dát dva góly ze standartek, což vždy bolí. Ale soupeř byl o hodně lepší než my a už v první půli mohl rozhodnout. My jsme se z toho bohužel nepoučili. Pak jsme dostali gól, proti takovému mančaftu bylo těžké hrát,“ řekl autor tří podzimních gólů.

Baník se tak bude snažit rozšířit svůj bodový účet v sobotním utkání proti Olomouci. „Proti Olomouci to potřebujeme zvládnout, abychom se v tabulce udrželi nahoře. Ještě teď po nepovedeném zápasu v Plzni. Máme co napravovat. Ale věřím, že se udržíme na té domácí vlně a sérii, kterou teď máme. Doma jsme dost silní a máme na to to zvládnout."

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA