pá 11.9.2015
Aktuální zprávy

Návrat na hřiště, s týmem opět trénuje obránce Ondřej Sukup

Po třech měsících je znovu na hřišti s naším ligovým mužstvem. Krajní obránce Ondřej Sukup má za sebou zdárně zvládnutou rehabilitaci a individuální přípravu po zranění kolena, které jej smolně potkalo hned na startu letní přípravy. Nyní už se opět zapojuje do kolektivního tréninku, a to s jasným odhodláním a pozitivními pocity.

„Cítím se dobře po všech stránkách. Po celou dobu jsem dělal hodně pro to, abych se co nejdříve vrátil,“ říká šestadvacetiletý obránce, který by rád co nejdříve rozšířil počet dosavadních 36 ligových startů za áčko Baníku. Ke svému návratu však přistupuje s rozvahou. „Určitě bude třeba koleno nejprve otestovat. Čekám, že odehraji nějaké utkání za juniorku a pak uvidíme, zda už se mnou bude trenér moci počítat,“ poznamenává Sukup.

Pokud vše bude pokračovat podle plánu, měl by od příštího týdne trénovat zcela naplno a začít se starat o vytvoření patřičné konkurence na krajích defenzivy. „Zatím mám za sebou jeden dva ostřejší fotbaly na tréninku, za týden už to ale bude zase o kus lepší,“ pokračuje fotbalista, který stejně jako všichni fanoušci věří, že se Baníku v další fázi podzimní sezóny podaří zlepšit výkonnost i výsledky.

„Musíme hlavně bojovat a jít do toho srdcem. Máme sice těžký los, ale věřím, že když se nám podaří nejbližší zápasy zvládnout, půjdeme nahoru a situace bude lepší,“ dodává baníkovský obránce.

8
Jaroslav
Harušťák
12
Radovan
Murin
23
Jaroslav
Svozil
19
David
Lischka
77
Gigli
Ndefe
17
Muhammed
Sanneh
30
Viktor
Budinský
6
Daniel
Tetour
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
4
Yira
Sor
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
33
Ondřej
Kukučka
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
9
David
Buchta
7
Ondřej
Chvěja
99
Ladislav
Almási
11
Nemanja
Kuzmanović
20
Jakub
Pokorný
21
Jiří
Klíma
5
Adam
Jánoš
24
Jan
Juroška
66
Denis
Granečný
13
Roman
Potočný