FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Návrat na hřiště, s týmem opět trénuje obránce Ondřej Sukup

11.09.2015 | Tomáš Svoboda

Po třech měsících je znovu na hřišti s naším ligovým mužstvem. Krajní obránce Ondřej Sukup má za sebou zdárně zvládnutou rehabilitaci a individuální přípravu po zranění kolena, které jej smolně potkalo hned na startu letní přípravy. Nyní už se opět zapojuje do kolektivního tréninku, a to s jasným odhodláním a pozitivními pocity.

„Cítím se dobře po všech stránkách. Po celou dobu jsem dělal hodně pro to, abych se co nejdříve vrátil,“ říká šestadvacetiletý obránce, který by rád co nejdříve rozšířil počet dosavadních 36 ligových startů za áčko Baníku. Ke svému návratu však přistupuje s rozvahou. „Určitě bude třeba koleno nejprve otestovat. Čekám, že odehraji nějaké utkání za juniorku a pak uvidíme, zda už se mnou bude trenér moci počítat,“ poznamenává Sukup.

Pokud vše bude pokračovat podle plánu, měl by od příštího týdne trénovat zcela naplno a začít se starat o vytvoření patřičné konkurence na krajích defenzivy. „Zatím mám za sebou jeden dva ostřejší fotbaly na tréninku, za týden už to ale bude zase o kus lepší,“ pokračuje fotbalista, který stejně jako všichni fanoušci věří, že se Baníku v další fázi podzimní sezóny podaří zlepšit výkonnost i výsledky.

„Musíme hlavně bojovat a jít do toho srdcem. Máme sice těžký los, ale věřím, že když se nám podaří nejbližší zápasy zvládnout, půjdeme nahoru a situace bude lepší,“ dodává baníkovský obránce.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA