út 15.9.2015
Aktuální zprávy

Na hostování k nám přicházejí Martin Dostál a Marek Červenka

V rámci transferu Michala Frydrycha do Slavie Praha získává náš klub na hostování krajního obránce Martina Dostála a útočníka Marka Červenku.

Oba hráči jsou odchovanci Slavie, kteří do Baníku přicházejí s perspektivou vytvořit zdravou konkurenci v ligovém mužstvu a důrazně si říci o místo v základní sestavě. Pětadvacetiletý pravý obránce Dostál (na snímku) dosud ve slávistickém dresu odehrál 62 ligových utkání. Dvaadvacetiletý útočník Červenka zatím v lize nastoupil k jedenácti zápasům, ve kterých vstřelil jeden gól. Výrazně na sebe upozornil v loňské sezóně na hostování v druholigovém Sokolově, kde byl se sedmi brankami nejlepším střelcem podzimní části soutěže.

"Věřím, že se oba kluci postarají o patřičnou konkurenci v našem mužstvu a že nám svými fotbalovými i lidskými kvalitami pomohou v další části podzimní sezóny," říká k příchodům nových hráčů trenér Radomír Korytář, v jehož mužstvu nyní dochází k uzavření kádru. Po předchozích příchodech Jaroslava Machovce, Richarda Lásika a postupném návratu Tomáše Mičoly bude naše mužstvo se vší energií a nasazením pracovat na zlepšení výkonů, které si zaslouží především naši věrní fanoušci.

15
Patrick
Kpozo
13
Samuel
Grygar
19
David
Lischka
95
Daniel
Holzer
7
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
12
Tomáš
Rigo
21
Jiří
Klíma
10
Matěj
Šín
20
Abdullahi
Tanko
17
Michal
Frydrych
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
32
Paixao da Silva
Ewerton
11
Eldar
Šehić
35
Jakub
Markovič