FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Na hostování k nám přicházejí Martin Dostál a Marek Červenka

15.09.2015 | Tomáš Svoboda

V rámci transferu Michala Frydrycha do Slavie Praha získává náš klub na hostování krajního obránce Martina Dostála a útočníka Marka Červenku.

Oba hráči jsou odchovanci Slavie, kteří do Baníku přicházejí s perspektivou vytvořit zdravou konkurenci v ligovém mužstvu a důrazně si říci o místo v základní sestavě. Pětadvacetiletý pravý obránce Dostál (na snímku) dosud ve slávistickém dresu odehrál 62 ligových utkání. Dvaadvacetiletý útočník Červenka zatím v lize nastoupil k jedenácti zápasům, ve kterých vstřelil jeden gól. Výrazně na sebe upozornil v loňské sezóně na hostování v druholigovém Sokolově, kde byl se sedmi brankami nejlepším střelcem podzimní části soutěže.

"Věřím, že se oba kluci postarají o patřičnou konkurenci v našem mužstvu a že nám svými fotbalovými i lidskými kvalitami pomohou v další části podzimní sezóny," říká k příchodům nových hráčů trenér Radomír Korytář, v jehož mužstvu nyní dochází k uzavření kádru. Po předchozích příchodech Jaroslava Machovce, Richarda Lásika a postupném návratu Tomáše Mičoly bude naše mužstvo se vší energií a nasazením pracovat na zlepšení výkonů, které si zaslouží především naši věrní fanoušci.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA