út 15.9.2015
Aktuální zprávy

Na hostování k nám přicházejí Martin Dostál a Marek Červenka

V rámci transferu Michala Frydrycha do Slavie Praha získává náš klub na hostování krajního obránce Martina Dostála a útočníka Marka Červenku.

Oba hráči jsou odchovanci Slavie, kteří do Baníku přicházejí s perspektivou vytvořit zdravou konkurenci v ligovém mužstvu a důrazně si říci o místo v základní sestavě. Pětadvacetiletý pravý obránce Dostál (na snímku) dosud ve slávistickém dresu odehrál 62 ligových utkání. Dvaadvacetiletý útočník Červenka zatím v lize nastoupil k jedenácti zápasům, ve kterých vstřelil jeden gól. Výrazně na sebe upozornil v loňské sezóně na hostování v druholigovém Sokolově, kde byl se sedmi brankami nejlepším střelcem podzimní části soutěže.

"Věřím, že se oba kluci postarají o patřičnou konkurenci v našem mužstvu a že nám svými fotbalovými i lidskými kvalitami pomohou v další části podzimní sezóny," říká k příchodům nových hráčů trenér Radomír Korytář, v jehož mužstvu nyní dochází k uzavření kádru. Po předchozích příchodech Jaroslava Machovce, Richarda Lásika a postupném návratu Tomáše Mičoly bude naše mužstvo se vší energií a nasazením pracovat na zlepšení výkonů, které si zaslouží především naši věrní fanoušci.

20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
5
Adam
Jánoš
7
Ondřej
Chvěja
23
Jaroslav
Svozil
99
Ladislav
Almási
11
Nemanja
Kuzmanović
30
Viktor
Budinský
13
Roman
Potočný
33
Ondřej
Kukučka
12
Radovan
Murin
19
David
Lischka
22
Filip
Kaloč
17
Muhammed
Sanneh
21
Jiří
Klíma
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
66
Denis
Granečný
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
24
Jan
Juroška
25
Jiří
Fleišman
4
Yira
Sor
8
Jaroslav
Harušťák
16
Jan
Laštůvka
32
Lukáš
Budínský