po 14.2.2022
Aktuální zprávy

Na Olomouc kapacita 8040

Covidové restrikce povolují, stadiony se znovu otevírají divákům. Na sobotní utkání s Olomoucí na Městském stadionu může do hlediště 8040 diváků.

Při aktuální kapacitě Baník garantuje místa všem držitelům permanentních vstupenek, zbylá část – přibližně 2500 míst – jde do volného prodeje, který bude zahájen v pondělí v 18:00 na webu Ticketlive či ve Fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina. Poměrná část kapacity je vyhrazena rovněž hostujícím fanouškům.

Pro všechny potenciální návštěvníky je klíčová informace, že u vstupu již není nutné prokazovat žádným způsobem svou bezinfekčnost. Ke vstupu dovnitř nyní stačí jen platná vstupenka, respektive permanentka. Na tribuně by však nadále všichni diváci měli používat respirátor.

Zpřístupněny budou tribuny A, B a D.

Baník se utká s Olomoucí v sobotu od 15:00.

Zápasy

1.
středa
července
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Artur
Musák
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Šancl
0
David
Buchta
0
Samuel
Grygar
0
Michal
Kohút
0
Martin
Jedlička
0
Martin
Hrubý
0
Jakub
Pira
0
David
Látal
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Karel
Pojezný
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Kubala
0
Václav
Jurečka
0
Marek
Havran
0
Pablo
Ortiz
0
Viktor
Budinský
0
David
Planka
0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Frydrych
0
Matúš
Rusnák
0
Jiří
Boula
0
Dennis
Owusu