FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Milan Lalkovič: Cítil jsem se v pohodě

19.08.2019 | Redakce

Má za sebou první mistrovský start v dresu Baníku. Zatím tedy v dresu Baníku B, ale to proto, že se po zranění potřeboval rozehrát a také otestovat, zda kotník drží. Milan Lalkovič zvládl v utkání MSFL ve Vyškově odehrát celých 90 minut. A to je dobrý signál.

Jak jste se na hřišti po pauze zaviněné zraněním cítil?

V pohodě. Myslím, že velmi dobře. Důležité je, že kotník to vydržel. Otestoval mi ho několika zákroky i soupeř, kotník drží, nebolí, takže super. Vydržel jsem celých devadesát minut i fyzicky, i když určité kondiční manko tam ještě je, ale to doženu.

Jaké to bylo z vaší strany po herní stránce?

Taky bych řekl, že dobré. Hrál jsem na levé straně, tam to mám nejraději. V prvním poločase jsem měl hodně míčů, snažil jsem se spoluhráče zásobovat dobrými přihrávkami, měli jsme několik šancí a ještě jsem to zkusil z přímého kopu. Dal jsem to těsně nad, škoda. Ve druhé půli se už hrálo více přes druhou stranu, ale cítil jsem se až do konce zápasu celkem v pohodě.

Takže připraven pro zápas A-týmu?

Ano, cítím se tak. Záleží samozřejmě na trenérovi, jak to vyhodnotí on. Pokud se do nominace vejdu, budu moc rád. 

Béčko ve Vyškově znovu jen remizovalo. Domácí srovnali gólem v poslední minutě...

Byl to smolný zápas. A ne jen kvůli tomu gólu v nastaveném čase. Měli jsme dost šancí na to, abychom to vedení 1:0 navýšili. Škoda, že jsme aspoň některou z nich neproměnili. Byli jsme lepším týmem, vyjádřit gólově jsme to ale nedokázali, což nás nakonec stálo i body.

Určitě jste sledoval nedělní zápas A-týmu na Spartě...

Sledoval, samozřejmě. Škoda toho. Dostali jsme brzy gól. A pak jsme měli několik šancí na to, abychom vyrovnali. Kdybychom jednu proměnili, všechno se mohlo vyvíjet jinak. Sparta je samozřejmě Sparta a vyhrát tam je vždycky těžké. Já si ale myslím, že máme sílu na to, abychom i takové zápasy dokázali vyhrát. 

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 16:30 | A-tým
FC Baník Ostrava
FK Pardubice