st 13.1.2021
A-tým

Milan Jirásek přestoupil do Mladé Boleslavi

Záložník Milan Jirásek po třech letech uzavírá své ostravské působení. Osmadvacetiletý středový hráč přestupuje z Baníku do Mladé Boleslavi.

Milan Jirásek odehrál v podzimní části FORTUNA:LIGY pouze 169 minut v šesti utkáních a od zápasu s Českými Budějovicemi ve druhém kole se neprobojoval do základní sestavy.

„Milan se během podzimu bohužel nějakou dobu potýkal se zdravotními problémy a vypadl ze sestavy, a když se objevil zájem a nabídka Mladé Boleslavi, společně jsme došli k závěru, že hráči nebudeme bránit v odchodu. Milanovi děkujeme za jeho tři roky v našem klubu a přejeme mu hodně zdaru v novém fotbalovém angažmá," konstatoval sportovní ředitel FC Baník Ostrava Alois Grussmann.

Milan Jirásek na Bazaly přišel v lednu 2018 a společně s týmem tehdy absolvoval hektické jaro, kdy Baník zachránil svou prvoligovou příslušnost až v posledním kole proti Brnu. 

Během uplynulých tří let odehrál za FCB 70 utkání v lize a dalších 11 v MOL Cupu a zaznamenal v nich pět branek (4+1). V Baníku navíc strávil půlrok už na jaře roku 2015.

0
Samuel
Grygar
0
David
Buchta
0
Tomáš
Rigo
0
David
Lischka
0
Dominik
Holec
0
Matěj
Chaluš
0
Patrick
Kpozo
0
Michal
Frydrych
0
Paixao da Silva
Ewerton
0
Georgios
Kornezos
0
Alexander
Munksgaard
0
Dennis
Owusu
0
Matúš
Rusnák
0
Jiří
Boula
0
Daniel
Holzer
0
Karel
Pojezný
0
Erik
Prekop
0
Michal
Kohút
0
Matěj
Šín
0
Filip
Kubala
0
David
Látal
0
Tomáš
Zlatohlávek
0
Mikuláš
Kubný