st 13.1.2021
A-tým

Milan Jirásek přestoupil do Mladé Boleslavi

Záložník Milan Jirásek po třech letech uzavírá své ostravské působení. Osmadvacetiletý středový hráč přestupuje z Baníku do Mladé Boleslavi.

Milan Jirásek odehrál v podzimní části FORTUNA:LIGY pouze 169 minut v šesti utkáních a od zápasu s Českými Budějovicemi ve druhém kole se neprobojoval do základní sestavy.

„Milan se během podzimu bohužel nějakou dobu potýkal se zdravotními problémy a vypadl ze sestavy, a když se objevil zájem a nabídka Mladé Boleslavi, společně jsme došli k závěru, že hráči nebudeme bránit v odchodu. Milanovi děkujeme za jeho tři roky v našem klubu a přejeme mu hodně zdaru v novém fotbalovém angažmá," konstatoval sportovní ředitel FC Baník Ostrava Alois Grussmann.

Milan Jirásek na Bazaly přišel v lednu 2018 a společně s týmem tehdy absolvoval hektické jaro, kdy Baník zachránil svou prvoligovou příslušnost až v posledním kole proti Brnu. 

Během uplynulých tří let odehrál za FCB 70 utkání v lize a dalších 11 v MOL Cupu a zaznamenal v nich pět branek (4+1). V Baníku navíc strávil půlrok už na jaře roku 2015.

0
Jiří
Boula
0
David
Buchta
0
Daniel
Tetour
0
Petr
Jaroň
0
Ladislav
Almási
0
Muhammed
Sanneh
0
Gigli
Ndefe
0
Filip
Kaloč
0
Jan
Laštůvka
0
David
Lischka
0
Martin
Chlumecký
0
Lukáš
Budínský
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Ladislav
Takács
0
Jan
Juroška
0
Jiří
Fleišman
0
Jiří
Klíma
0
Jaroslav
Svozil
0
Jakub
Pokorný