čt 12.4.2018
A-tým

Milan Jirásek: Na sobotu se těším

Aby pro něj nadcházející souboj s Bohemians 1905 nebyl speciální, když dres Klokanů v uplynulých třech letech oblékal. „Pro každého hráče je zápas s bývalým klubem asi trochu prestižnější. I já se na to těším,“ přiznal se autor vítězného gólu ze Zlína Milan Jirásek.

Budete utkání prožívat více?

Pro každého hráče je zápas s bývalým klubem asi trochu prestižnější. Uvidím kluky, se kterými jsem hrál nějaký čas. Napíšeme si a pošťouchneme se před zápasem. Hlavní je, abychom my potvrdili poslední výsledky a zkusili prodloužit tu naši minišňůru o další utkání.

Bohemians 1905 v uplynulém kole šokovali fotbalovou veřejnost vysokou výhrou nad Plzní. Co jste na to říkal?

S klukama jsem si psal a gratuloval jsem jim k výsledku. Protože to se tak často nevidí, že Plzeň dostane pět gólů od někoho v české lize. Nerozebírali jsme to ale nějak, spíše jsme si psali pocity.

Nechtěl od vás Bohumil Páník před utkáním s Bohemians 1905 nějaké rady?

Při přípravě jsme se trochu bavili, ale nijak zvláštně. My máme svůj styl hry, koncentrujeme se na sebe. Ty zápasy jsou o nás a o tom, abychom odvedli dobrý výkon. Každý zápas je těžký, ať hrajete s prvním nebo posledním, Plzní nebo Slováckem, tři body jsou tři body. Teďka jsme chytli nějakou šňůru, každý zápas je důležitý a my musíme dělat body. Doufám, že v sobotu přidáme další.

13
Daniel
Smékal
16
Jan
Laštůvka
6
Daniel
Tetour
14
Petr
Jaroň
96
Eneo
Bitri
30
Jiří
Letáček
33
Eldar
Šehić
17
Michal
Frydrych
26
Muhamed
Tijani
21
Jiří
Klíma
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
19
David
Lischka
10
Matěj
Šín
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
3
Muhammed
Sanneh
29
Ladislav
Takács
8
Srdjan
Plavšić
7
Karel
Pojezný
25
Jiří
Fleišman
11
Nemanja
Kuzmanović
18
Robert
Mišković
23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula