FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Milan Jirásek: Na sobotu se těším

12.04.2018 | Redakce

Aby pro něj nadcházející souboj s Bohemians 1905 nebyl speciální, když dres Klokanů v uplynulých třech letech oblékal. „Pro každého hráče je zápas s bývalým klubem asi trochu prestižnější. I já se na to těším,“ přiznal se autor vítězného gólu ze Zlína Milan Jirásek.

Budete utkání prožívat více?

Pro každého hráče je zápas s bývalým klubem asi trochu prestižnější. Uvidím kluky, se kterými jsem hrál nějaký čas. Napíšeme si a pošťouchneme se před zápasem. Hlavní je, abychom my potvrdili poslední výsledky a zkusili prodloužit tu naši minišňůru o další utkání.

Bohemians 1905 v uplynulém kole šokovali fotbalovou veřejnost vysokou výhrou nad Plzní. Co jste na to říkal?

S klukama jsem si psal a gratuloval jsem jim k výsledku. Protože to se tak často nevidí, že Plzeň dostane pět gólů od někoho v české lize. Nerozebírali jsme to ale nějak, spíše jsme si psali pocity.

Nechtěl od vás Bohumil Páník před utkáním s Bohemians 1905 nějaké rady?

Při přípravě jsme se trochu bavili, ale nijak zvláštně. My máme svůj styl hry, koncentrujeme se na sebe. Ty zápasy jsou o nás a o tom, abychom odvedli dobrý výkon. Každý zápas je těžký, ať hrajete s prvním nebo posledním, Plzní nebo Slováckem, tři body jsou tři body. Teďka jsme chytli nějakou šňůru, každý zápas je důležitý a my musíme dělat body. Doufám, že v sobotu přidáme další.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA