pá 25.9.2020
Aktuální zprávy

Milan Baroš vydává autobiografii

Očekávaný knižní počin Milana Baroše je na světě. Jeho autobiografie s názvem Milan Baroš - Opravdová legenda byla ve čtvrtek v Ostravě slavnostně pokřtěna a současně uvedena na trh. Prodej odstartuje 1. října.

Jedná se doposud o jedinou, skutečně oficiální průřezovou publikaci Milana Baroše, který se na ni se svým autorským týmem sám aktivně podílel. Vyprávění baníkovské legendy je okořeněno řadou fotografií nebo vzpomínkami bývalých spoluhráčů z reprezentace i klubů.

„V knížce je zachyceno opravdu vše podstatné z mé fotbalové kariéry od úplných začátků ve Viganticích, přes přestup do Baníku, Liverpool, triumf v Lize mistrů nebo úspěchy s národním týmem. Věřím, že se bude líbit, strávili jsme nad tím moře času,“ řekl bývalý baníkovský kapitán, který publikaci slavnostně pokřtil pivem Radegast.

Kniha jde do prodeje od 1. října a k zakoupení bude také v baníkovském fanshopu v OC Forum Nová Karolina. Každým výtiskem zakoupeným přes baníkovské prodejní platformy navíc podpoříte i samotný Baník, kterému Milan Baroš část výtěžku věnoval. Kniha je k dostání také onlajn na milanbaros.cz a v běžných knihkupectvích.

11
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
26
Filip
Blažek
19
David
Lischka
13
Samuel
Grygar
17
Michal
Frydrych
28
Filip
Kubala
6
Daniel
Tetour
12
Tomáš
Rigo
7
Karel
Pojezný
35
Jakub
Markovič
5
Jiří
Boula
32
Paixao da Silva
Ewerton
9
David
Buchta
10
Matěj
Šín
1
Martin
Hrubý
22
Filip
Kaloč
70
David
Fadairo
4
Robert
Mišković
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
20
Abdullahi
Tanko
30
Jiří
Letáček
77
Gigli
Ndefe
37
Matej
Madleňák
99
Ladislav
Almási
15
Patrick
Kpozo