pá 25.9.2020
Aktuální zprávy

Milan Baroš vydává autobiografii

Očekávaný knižní počin Milana Baroše je na světě. Jeho autobiografie s názvem Milan Baroš - Opravdová legenda byla ve čtvrtek v Ostravě slavnostně pokřtěna a současně uvedena na trh. Prodej odstartuje 1. října.

Jedná se doposud o jedinou, skutečně oficiální průřezovou publikaci Milana Baroše, který se na ni se svým autorským týmem sám aktivně podílel. Vyprávění baníkovské legendy je okořeněno řadou fotografií nebo vzpomínkami bývalých spoluhráčů z reprezentace i klubů.

„V knížce je zachyceno opravdu vše podstatné z mé fotbalové kariéry od úplných začátků ve Viganticích, přes přestup do Baníku, Liverpool, triumf v Lize mistrů nebo úspěchy s národním týmem. Věřím, že se bude líbit, strávili jsme nad tím moře času,“ řekl bývalý baníkovský kapitán, který publikaci slavnostně pokřtil pivem Radegast.

Kniha jde do prodeje od 1. října a k zakoupení bude také v baníkovském fanshopu v OC Forum Nová Karolina. Každým výtiskem zakoupeným přes baníkovské prodejní platformy navíc podpoříte i samotný Baník, kterému Milan Baroš část výtěžku věnoval. Kniha je k dostání také onlajn na milanbaros.cz a v běžných knihkupectvích.

33
Ondřej
Kukučka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
66
Denis
Granečný
6
Daniel
Tetour
16
Jan
Laštůvka
24
Jan
Juroška
13
Roman
Potočný
5
Adam
Jánoš
8
Jaroslav
Harušťák
99
Ladislav
Almási
23
Jaroslav
Svozil
32
Lukáš
Budínský
20
Jakub
Pokorný
77
Gigli
Ndefe
12
Radovan
Murin
4
Yira
Sor
25
Jiří
Fleišman
11
Nemanja
Kuzmanović
7
Ondřej
Chvěja
9
David
Buchta
19
David
Lischka
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
17
Muhammed
Sanneh
30
Viktor
Budinský