pá 25.9.2020
Aktuální zprávy

Milan Baroš vydává autobiografii

Očekávaný knižní počin Milana Baroše je na světě. Jeho autobiografie s názvem Milan Baroš - Opravdová legenda byla ve čtvrtek v Ostravě slavnostně pokřtěna a současně uvedena na trh. Prodej odstartuje 1. října.

Jedná se doposud o jedinou, skutečně oficiální průřezovou publikaci Milana Baroše, který se na ni se svým autorským týmem sám aktivně podílel. Vyprávění baníkovské legendy je okořeněno řadou fotografií nebo vzpomínkami bývalých spoluhráčů z reprezentace i klubů.

„V knížce je zachyceno opravdu vše podstatné z mé fotbalové kariéry od úplných začátků ve Viganticích, přes přestup do Baníku, Liverpool, triumf v Lize mistrů nebo úspěchy s národním týmem. Věřím, že se bude líbit, strávili jsme nad tím moře času,“ řekl bývalý baníkovský kapitán, který publikaci slavnostně pokřtil pivem Radegast.

Kniha jde do prodeje od 1. října a k zakoupení bude také v baníkovském fanshopu v OC Forum Nová Karolina. Každým výtiskem zakoupeným přes baníkovské prodejní platformy navíc podpoříte i samotný Baník, kterému Milan Baroš část výtěžku věnoval. Kniha je k dostání také onlajn na milanbaros.cz a v běžných knihkupectvích.

7
Karel
Pojezný
12
Tomáš
Rigo
11
Eldar
Šehić
21
Jiří
Klíma
30
Jiří
Letáček
20
Abdullahi
Tanko
19
David
Lischka
10
Matěj
Šín
4
Robert
Mišković
13
Samuel
Grygar
17
Michal
Frydrych
24
Jan
Juroška
15
Patrick
Kpozo
29
Ladislav
Takács
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
0
Paixao da Silva
Ewerton
28
Filip
Kubala
26
Filip
Blažek
35
Jakub
Markovič