pá 25.9.2020
Aktuální zprávy

Milan Baroš vydává autobiografii

Očekávaný knižní počin Milana Baroše je na světě. Jeho autobiografie s názvem Milan Baroš - Opravdová legenda byla ve čtvrtek v Ostravě slavnostně pokřtěna a současně uvedena na trh. Prodej odstartuje 1. října.

Jedná se doposud o jedinou, skutečně oficiální průřezovou publikaci Milana Baroše, který se na ni se svým autorským týmem sám aktivně podílel. Vyprávění baníkovské legendy je okořeněno řadou fotografií nebo vzpomínkami bývalých spoluhráčů z reprezentace i klubů.

„V knížce je zachyceno opravdu vše podstatné z mé fotbalové kariéry od úplných začátků ve Viganticích, přes přestup do Baníku, Liverpool, triumf v Lize mistrů nebo úspěchy s národním týmem. Věřím, že se bude líbit, strávili jsme nad tím moře času,“ řekl bývalý baníkovský kapitán, který publikaci slavnostně pokřtil pivem Radegast.

Kniha jde do prodeje od 1. října a k zakoupení bude také v baníkovském fanshopu v OC Forum Nová Karolina. Každým výtiskem zakoupeným přes baníkovské prodejní platformy navíc podpoříte i samotný Baník, kterému Milan Baroš část výtěžku věnoval. Kniha je k dostání také onlajn na milanbaros.cz a v běžných knihkupectvích.

14
Petr
Jaroň
11
Nemanja
Kuzmanović
3
Muhammed
Sanneh
33
Eldar
Šehić
77
Gigli
Ndefe
7
Karel
Pojezný
9
David
Buchta
19
David
Lischka
8
Srdjan
Plavšić
23
Jaroslav
Svozil
24
Jan
Juroška
26
Muhamed
Tijani
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
5
Jiří
Boula
10
Matěj
Šín
21
Jiří
Klíma
99
Ladislav
Almási
1
Martin
Hrubý
96
Eneo
Bitri
25
Jiří
Fleišman
30
Jiří
Letáček
6
Daniel
Tetour
29
Ladislav
Takács
17
Michal
Frydrych
13
Daniel
Smékal
18
Robert
Mišković
22
Filip
Kaloč
16
Jan
Laštůvka