FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Milan Baroš se omlouvá za reakci na červenou kartu

03.10.2018 | Redakce

Milan Baroš se omlouvá za svou reakci po udělení červené karty v utkání Baníku se Slavií Praha. Současně odmítá, že by do souboje s Tomášem Součkem šel s úmyslem protihráče zranit.

„Mrzí mě, jak jsem reagoval a chtěl bych se rozhodčím Ondřeji Berkovi a Zbyňku Proskemu za svá slova omluvit. Bohužel jsem neudržel emoce plynoucí z náročnosti zápasu a pocitu velké křivdy, s níž jsem se zkrátka v dané chvíli nedokázal vyrovnat.

Tomáše Součka jsem zranit nechtěl a ani jsem ho nezranil. To, že jsem se před soubojem díval na něj a ne na míč, plynulo z toho, že jsem věděl, kam asi míč přistane a chtěl jsem mu jít do těla, aby míč propadl. On bohužel do souboje proti mému předpokladu nakonec nešel, a proto ten zákrok vypadal, jak vypadal.

Nic zákeřného v tom z mé strany nebylo. Přesto jsem měl mnohem lépe zvládnout svou následnou reakci a výroky, kterých jsem se dopustil, mě skutečně mrzí. A omlouvám se za ně.“

FC Baník Ostrava současně akceptuje omluvu Dariny Vymětalíkové, redaktorky České televize, za její nepřijatelný výrok vůči Milanu Barošovi na síti twitter.

Twitter
MW Dias
RE/MAX
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA